Заражена бубонною чумою білка була виявлена в штаті Колорадо. Про це у вівторок повідомив телеканал ABC з посиланням на заяву органів охорони здоров'я округу Джефферсон.

Про це повідомляє Голос Америки.

У заяві йдеться, що білка, виявлена в суботу, стала першою твариною на території округу, у якої було діагностовано чуму.

У вівторок, 14 липня, представник департаменту охорони здоров'я округу Джефферсон сказав в інтерв'ю CBS News, що на території міста Моррісон було помічено, щонайменше, 15 мертвих білок. Один з трупів був протестований на чуму, аналізи виявилися позитивними, і передбачається, що решта білки також загинули від бубонної чуми.

"Чума – це інфекційне захворювання, що викликається бактерією Yersinia pestis, і нею можуть заразитися люди і домашні тварини в разі, якщо не будуть вжиті належні заходи безпеки", – йдеться в заяві влади округу Джефферсон.

Популярні новини зараз
Головне за 24 квітня: бунт українців у Польщі, трагедія Каті Репяхової, важливий день та різке підвищення цін Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone Тікали від мобілізації, а потім їли своїх мертвих дітей: українцям нагадали історіїї 100-річної давнини
Показати ще

Може хтось ще пам'ятає, як буквально за пару місяців до пандемії корона вірусу на американській митниці була конфіскована, партія пакетів китайського виробництва з висушеними кажанами для snack food не для тварин не то для людей. Все це підозріло як і статті у Китаї виявлені нові захворювання. Може нас готують до нової епідемії якраз перед виборами?

Бубонна чума вражає гризунів, а її традиційним переносником від тварини є блохи. Саме з бубонною чумою пов'язують руйнівні епідемії "Чорної смерті", що спустошили Європу у Середньовіччя.

Бубонна чума, фото: youtube
Бубонна чума, фото: youtube

Після зараження, людина також стає переносником хвороби, особливо у випадку розвитку легеневої форми захворювання.

Особливість бубонної чуми - висока летальність, яка може сягати 30-60 відсотків від випадків захворювання. Однак оскільки інфекційний агент бубонної чуми має бактеріальну природу, винайдення антибіотиків значно сприяло розробці ефективних лікувальних методів.

За даними МОЗ Монголії, раніше два брати з аймака Ховд з'їли м'ясо бабака і заразилися бубонною чумою. Тоді було встановлено 146 осіб прямого контакту і 504 осіб непрямого контакту з інфікованими.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, МОЗ однією картинкою показав українцям "пляжні" правила на літо 2020.

Як повідомляв Знай. ua, у Черкасах від Covіd-19 помер хірург — життя його брата коронавірус забрав у Львові.