Міністерство соціальної політики планує провести реформу, згідно з якою українці зможуть швидше і простіше отримувати необхідну допомогу. Про це повідомляє офіційний акаунт відомства на Facebook.

зокрема, повідомляється про реформи, які забезпечать рівний доступ до державної допомоги, її справедливого призначення і розміру, а також спрощення процедури підготовки документів. Новий закон передбачає перерахунок матеріальної допомоги на дітей, над якими встановлена опіка, а також для дітей з інвалідністю.

⚡️ Мінсоцполітики оптимізує процес призначення та надання соціальної допомоги. ✅ Міністерство соціальної політики...

Geplaatst door Міністерство соціальної політики України op Woensdag 22 juli 2020

Міністерство планує затвердити новий порядок призначення і виплати державної допомоги сім'ям, підготувати стимулюючі механізми, які допоможуть малозабезпеченим сім'ям позбутися цього статусу. Також планується впровадження нового порядку розрахунку для всіх видів соціальної допомоги і субсидій.

Популярні новини зараз

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Стюардеса МАУ віддячила ввічливому пасажиру просто в салоні літака - чоловіки, беріть на замітку

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Крім того, Мінсоцполітики планує розробити сервіс, який забезпечить звернення за державною соцдопомогою в онлайн-режимі. Будуть уніфіковані принципи надання допомоги для матерів-одиначок та малозабезпечених сімей. Крім того, планують поліпшити взаємодію державних органів, що дозволить нужденним швидше отримувати необхідні послуги.