Австралійський сурдоперекладач на брифінгу голови Департаменту охорони здоров'я штату Вікторія щодо ситуації з коронавірусною хворобою Covid-19 Бретта Саттона відзначився жестом, який щонайкраще ілюструє соціальні аспекти пандемії, а саме причини, через які інфекція продовжує поширюватися. Спеціаліст з жестової мови виставив два середні пальці, що багатьма було сприйнято символічно.

Про це повідомляє український новинний Telegram-канал Perepichka News.

"Сурдоперекладач пояснив глухим австралійцям, чому так багато людей знову хворіють коронавірусів. Вийшло дуже дохідливо навіть для тих, хто не знайомий з мовою жестів", - жартують адміністратори телеграм-каналу.

Наразі в штаті Вікторія було зафіксовано 7405 випадків інфікування коронавірусною хворобою COVID-19, 56 з яких стали летальними. Це складає більшу частину хворих Австралії - всього у країні було виявлено 13 306 хворих.

Популярні новини зараз
Дружина першого "Холостяка" Макса Чмерковського налякана після трьох викиднів: "Просто скажу, як є" Головне за ніч, 29 січня: знищення заводу "Шахедів", українці без пенсій, напад на Артема Пивоварова та перерахунок субсидій 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Австралію багато хто розглядає як успішний приклад протистояння смертельно небезпечній інфекції завдяки суворим ізоляційним заходам. Однак попри загальний спокійний характер епідемії, вона ще не дуже близька до завершення - за останню добу на континенті-країні було ідентифіковано 410 нових випадків зараження.

Залишається невідомим, чи був жест сурдоперекладача емоційним висловлюванням чи просто неправильно інтерпретованим висловом мови жестів.