Завтра в Україні очікується дуже спекотна погода однак місцями є висока ймовірність дощів, в тому числі і злив. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко. В особливості, західну і частину центральної України накриє атмосферний фронт. Багатостраждальному заходу потрібно приготуватися до чергової порції дощів.

Літній дощ, фото з відкритих джерел
Літній дощ, фото з відкритих джерел

Північний циклон Dana принесе завтра на цій території дощі з грозами. Крім того, дощі варто очікувати і в частині центральних регіонів України, таких як Житомирська, Вінницька та Київська область. Повітря на заході прогріється до +28…+30 градусів.
Решті частини території України не варто готуватися до значних опадів. Південь, схід, більша частина центральної і північної України буде перебувати в зоні сухого повітряної маси. Тут варто чекати ясну, сонячну погоду і температуру до +35 градусів.

Киянам потрібно приготуватися до короткочасних дощів з грозою. Атмосферний фронт торкнеться столицю і частина Київської області, яка знаходиться на правому березі Дніпра. Температура повітря прогріється до +33 градусів. Надалі спека трохи ослабне, і до вихідних в Києві буде досить свіжо.

Раніше портал «Знай.іа» писав про те, що Стихія відрізала Хмельницький від світу, без газу, світла і по коліно у воді

Популярні новини зараз
Поворознюк емоційно висловився щодо війни і особисто Володимиру путіну: "Х*йло ти кончене" Оля Полякова в патріотичному вбранні стала втіленням статуї Свободи для українців: "Краса неймовірна" Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе" Сергій Притула звертався до фахівця, тому що не зміг самостійно впоратися з наслідками війни: "У мене загинули друзі"
Показати ще

портал «Знай.uа» писав, що У київському ботсаду зацвіли унікальні троянди - рвати не можна, тільки нюхати

портал «Знай.uа» писав, що На курорті під Запоріжжям чоловіка віднесло у відкрите море - зламане весло і самотність