10 продуктів, які продовжать молодість

поділитись
Нові поради від пластичного хірурга про те, як лушче зберігати молодість і що краще приймати в раціон, щоб відчувати себе гарною

Пластичний хірург Ентоні Юн написав цілу книгу про те, як відчувати себе молодою довгий час. Він описав 10 продуктів, які допоможуть продовжити красу і молодість кожному.

Першим продуктом в цьому списку стоять яйця. Якщо з'їдати одне яйце в день, то в майбутньому можна забути думки про похід до хірурга за красивим тілом. Шкіра стає еластичною завдяки тим вітамінів і мікроелементів, якими багаті яйця, повідомляє nypost.

Якщо хочете виглядати красиво довго час, потрібно запам'ятати, що в раціон необхідно включити кіноа, яка зберігає молодість багатьох зірок кіно. Це відбувається завдяки високому вмісту цинку, а це в свою чергу омолоджує шкіру.

Томатна паста, на думку хірурга, є більш корисною, ніж томати, тому що в ній міститься в 30 разів більше лікопіну, потужного антиоксиданту. В завдяки великій кількості флавоїдов в чорному шоколаді шкіра ще довгий час буде залишатися еластичною.

Чорниця допоможе боротись зі зморшками, тому що містить багато вітаміну С і тих же флавоїдов. Серед напоїв, то доктор повідомляє, що він рекомендує пити тільки зелений чай, який допоможе зберегти гарний зовнішній вигляд.

Решта чотири продукти, які володіють чудовими якостями в збереженні молодості є - креветки, папайя і устриці. Останній продукт більш характерний для жителів США - це солодка картопля.

Читайте також: Як їсти фастфуд без шкоди для здоров'я

Нагадаємо, що вчені довели, що зелений чай з банках не має корисні властивості.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
краса зовнішня, креветки, молодість, пластичний хірург, продукти, яйця
Вибір редакції, Суспільство
16.03.2018