11 найекзотичніших видів масажу (фото)

поділитись
Мистецтво масажу настільки давнє, що, здається, люди завжди цим займалися. Якщо ви готові платити за незвичайні відчуття, можете подивитися які є види масажу.

[gallery]

Мистецтво масажу настільки давнє, що, здається, люди завжди цим займалися. За допомогою механічного впливу на тіло лікували хвороби, виганяли злих духів, залучали удачу і, звичайно ж, доставляли задоволення.

Якщо ви готові платити за незвичайні (і не завжди приємні) відчуття, можна випробувати на власній спині ці екзотичні різновиди масажу.

1. Масаж пітонами

Не любите змій? Ви просто недостатньо близько з ними спілкувалися. У зоопарку Cebu City Zoo на Філіппінах вміють прищепити любов до плазунів або налякати до заїкання. Там надають незвичайну послугу: масаж пітонами.

2. Слонячий масаж

А як щодо масажиста вагою в 3 тонни? У таїландському Chiang Mai живуть спеціально навчені слони. Вони натреновані легко "натискати" на лежачих туристів і лоскотати їх хоботом.

3. Масаж ножами

Бюджетне розвага для сміливих туристів на Тайвані: за скромну винагороду в 3 долари вас 10 хвилин "помасажують" великими ножами для м'яса. Гострими. И гострою стороною.

4. Масаж ляпасами

Отримати ляпас завжди прикро. Але тільки не в Таїланді. Тут вірять, що точний, майстерно нанесений удар долонею здатний омолодити "пацієнта" чи не на 20 років. Просто бити треба правильно.

5. Масаж обличчя пташиним послідом

Цей вид масажу пішов від гейш. Вони вірили, що, якщо масажними рухами втирати в шкіру продукти життєдіяльності солов'я, це зволожить її, прискорить процес регенерації і зробить обличчя світліше.

6. Масаж лоскотом

Здавалося б, лоскіт дратує. Але Ізабель Айрес, практикуюча унікальну техніку масажу в мадридському Cosquille Arte Spa, переконана у зворотному. На її думку, правильно дозований лоскіт надає розслабляючу дію.

7. Масаж кактусами

Ті, кому пощастить відпочивати в готелі Four Seasons Resort в Пунта-Міта, можуть безкоштовно випробувати на власній безцінній шкірці екзотичний масаж кактусами.

8. Масаж віниками

А що? Що росіянину добре, то іноземцю - екзотика.

9. Масаж равликами

Ще один привіт від азіатських косметологів, який можна випробувати на собі навіть у наших широтах. Суть процесу до непристойності проста: на обличчя і тіло клієнту (частіше - клієнтці) садять величезних африканських равликів, які повільно повзають, залишаючи слиз, яка прискорює регенерацію шкіри.

10. Масаж гарячими млинцями

Ця процедура напевно куди приємніше попередньої. Суть зрозуміла з назви: тіло розслабленого клієнта масажують свіжими, гарячими, з пилу з жару млинцями.

11. Вогняний масаж

Ось що дійсно підвищує температуру тіла. У Китаї ця послуга дуже поширена. Там вірять, що обгортання палаючої тканиною, просоченої спеціальним масляним складом, оберігає від простуд і грипу.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
види масажу, нове в світі, популярний масаж
Льотчик наносив удари по російським військам
0
0
10:31 19.03.2018
Його коментар викликав шквал критики з боку одного із ірпінських вчителів української мови
0
0
09:40 19.03.2018
Морозну погоду доведеться ще трохи потерпіти
0
0
09:29 19.03.2018
Почнемо тиждень з актуальних новин
0
0
09:08 19.03.2018
Через десять років 45% українців не будуть отримати пенсію
0
0
08:17 19.03.2018