20 італійок помістилися в автомобіль Smart Fortwo

поділитись
Двадцять італійських дівчат у маленькому автомобілі повторили славнозвісний рекорд Книги рекордів Гіннеса

Двадцять дівчат у маленькому автомобілі повторили славнозвісний рекорд Книги рекордів Гіннеса.

За інформацією tjournal.ru, два десятки італійських чирлідерш з клубу Comets умудрилися вміститися в мініатюрний автомобіль Smart Fortwo.

Повідомляється, що відповідно до вимог Книги рекордів Гіннесса, кожна з дівчат повинна була мати вік старше 18 років та зріст мінімум 152 сантиметри. Що стосується параметрів автомобіля, то габаритна довжина Smart Fortwo складає усього 2,69 метра.

Слід зауважити, що реалізація ідеї вмоститися у маленьку іномарку далася красуням непросто. Деяким з них довелося скрутитися у неймовірних позах, аби у машину могли ще влізти їх подруги по групі. Дівчат "трамбували" у багажник, одна навіть вляглася на торпеді, проте спільними зусиллями вони все ж зуміли всією командою розміститися усередині.

Читайте також: Скейтбордист поставив новий рекорд за швидкістю (відео)

Відео такого героїчного вчинку розмістили на офіційному каналі Книги рекордів Гіннеса в YouTube. Воно вже набрало понад сто тисяч переглядів.

Італійки повторили рекорд п'ятирічної давності, коли в Smart змогли поміститися двадцять дівчат з групи підтримки команди коледжу міста Глендейл, що в американському штаті Каліфорнія.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
автомобіль, дівчата, Книга рекордів Гіннеса
Активісти облили вхід в будівлю ОДА червоною фарбою
0
0
19:20 20.03.2018
Вантажівки нової модифікації успішно пройшла випробувння
0
0
18:50 20.03.2018
А все почалося з "виховної бесіди"
0
0
18:26 20.03.2018