250 контролерів Києва полюватимуть на «зайців»

поділитись
У Києві виросли у вісім разів штрафи за безквитковий проїзд після поновлення служби контролерів. У цьому році планують збільшити кількість контролерів на маршрутах

У Києві значно зросла кількість пасажирів, які не платять за проїзд в громадському транспорті. Після поновлення служби контролерів КП "Київпастранс" кількість штрафів зросла у вісім разів.

Про це повідомив директор комунального підприємства Сергій Майзель, передає 44.ua. Кількість штрафів, за його словами, зросла з моменту введення служби контролю. Керівник "Київпастрансу" зазначив, що в цьому році планується значно збільшити кількість контролерів на маршрутах громадського транспорту.

"120 нових контролерів з'явиться до кінця 2016 року. Їх повинно бути як мінімум 250 осіб. Це нові люди, бажано з вищою освітою. Вони будуть прив'язані до вузлових центрів", - пояснив Майзель.

Читайте також: До вересня в Києві пустять чотири нічних маршрути

Також директор комунального підприємства додав, що кардинально змінилися критерії оцінки контролерів. Раніше, за його словами, їх робота оцінювалася за кількістю виписаних штрафів, а зараз - це буде кількість перевірок. Він зазначив, що кількість перевірок становить 30 в день.

Нагадаємо, управління патрульної поліції в Києві стягнуло 2 665 610 гривень штрафів з водіїв автомобілів за перевищення швидкості руху, порушення правил зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів та інших правил дорожнього руху за період з липня 2015 року по січень 2016 року.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
безбілетники, Київпастранс, контролери в громадському транспорті
Вибір редакції, Шоу-бізнес
24.03.2018
Всіх, хто бачив зниклу, просять звертатися в поліцію
0
0
16:53 24.03.2018
Додатково у "Київавтодорі" закрили кілька мостів
0
0
16:14 24.03.2018