3% киян задоволені Кличком

поділитись
Кияни не задоволені роботою міського голови

За результатами щомісячного дослідження "Київський омнібус", проведеного дослідницькою компанією Active Group, роботою мера задоволені менше 3% киян.

"За результатами дослідження 2,9% опитаних киян поставили 5 балів в якості оцінки за роботу міського голови. 4 бали Віталій Кличко заслуговує на думку 21,5% респондентів. 40,5% киян вибрало 3 бали в анкетах соціологічного дослідження для чинного міського голови. А 2 бали і 1 бал Кличко отримав від 22,7% і 12,4% киян, відповідно", - повідомили в компанії.

Читайте також: В українців будуть забирати 5% з кожної зарплати

Недоробки в роботі мера стали вже стабільними, вважають кияни. У травні 18,4% киян відповіли, що їх рідне місто розвивається "категорично в неправильному" руслі, а в червні 2015 таких було 6,9%. 35,5% опитаних вважають, що Київ розвивається "скоріше в неправильному" напрямі, а в червні минулого року таких було - 9,2%.

У Київській міській раді так само не задоволені роботою мера Кличко. Фракція "Самопоміч" запропонувала іншим депутатам розглянути проект рішення про недовіру до нинішнього голови київської адміністрації.

"Київрада став заручником неспроможності міської влади. Міська рада фактично не працює. Це є відображенням тотальної неефективності процесу управління містом" , - говорить керуючий будівництвом житлового комплексу "L-kvartaL" Максим Співаков.

Претензій до мера дуже багато. Одна з найбільш нагальних проблем киян - комунальне господарство, яке знаходиться в критичному стані.

Звинувачення летять в бік мера щодня. Кличка звинувачують, що він практично нічого не робить для того, щоб виправити ситуацію. Але Віталій Кличко на такі заяви ніяк не реагує.

На другому місці по проблемності стоять не відремонтовані дороги. Третє місце займають незаконні забудови, яких в столиці дуже багато. Четверте місце ділять між собою парковки і прибирання снігу, на п'ятому місці - пробки.

Колишні конкуренти за крісло мера, звинувачують його в бездіяльності.

"Я коли балотувався - я розраховував, що мер щось робитиме для цього міста. Мер нічого не робить. І я зараз переконався. Минуло чимало часу і я бачу абсолютно негативний досвід його роботи. Навівши порядок в одному районі і починаючи наводити порядок в інших районах поетапно, ось що повинен був робити Кличко. А він за фактом, не навів порядок ні в одному районі Києва", - заявив нардеп Борислав Береза

Експерт з державного управління та містобудування Віктор Глеба каже, що нинішня київська влада не відповідає за те, що робить.

"Ділять землю, запускають нові не законні будівництва. Такими діями, про яке краще життя може йти мова? Київ зробили не комфортним для проживання. Кожен день нові і старі проблеми - то світла немає, то води, то якісь не зрозумілі заворушення, але ж це європейська столиця. В першу чергу мер повинен думати про те, щоб в Києві було комфортно жити не тільки гостям, які сюди приїжджають на деякий час, але і киянам. Кияни хочуть жити в місті, де є комфортне проживання. А Кличко нічого не робить для цього міста", - каже Глеба.

Читайте також: Україна залишиться без швачок і комбайнерів

"Столична влада не виконала свою обіцянку щодо створення умов для інвестування і ведення бізнесу. Президент запевняв, що мер Кличко буде працювати на користь Києва. Але з завданням мер явно не впорався. За статистикою, в рейтингу кращих міст світу, на жаль, Київ упав з 70 сходинки на 134-ту з 140 міст. Претензій до мера у киян багато. Тому що відповідно до соцопитувань, найбільш комфортними містами для проживання є не Київ, а Харків і Вінниця. Київ тільки на 14 місці", - розповіла член управління Громадського об'єднання "Всеукраїнська асоціація молодіжних житлово-будівельних кооперативів" Надія Войтушенко.

"Нинішня програма міської влади щодо розвитку міста Києва повинна була б підходити іншому якомусь місту, обласному центру, а не призначатися для столиці. Я не бачу тут Києва, я не бачу столиці, якій не одна тисяча років. Ми одне з найдавніших міст світу. У нас є своя історія, своя архітектура, свої традиції, своя мова, мистецтво. А в тій програмі яка спрямована на благоустрій міста – немає нічого", - голова Української координаційної ради Андрій Хома

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
дослідження, Київ, Кличко
В мережі показали історичні фотографії "плаваючого" Києва
0
0
21:32 19.08.2018
Полторак розповів про нові подробиці майбутнього параду
0
0
19:36 19.08.2018
Опублікували відео з репетиції параду до Дня незалежності, яке знято з дрона
0
0
14:09 19.08.2018
Протягом дня в українській столиці очікується мінлива хмарність, 26-28°С
0
0
13:24 19.08.2018
Характер руйнувань вказує на те, що комунальникам доведеться знімати шар асфальту
0
0
12:30 19.08.2018