400 столичних підприємств оштрафували за неприбраний сніг

поділитись
Загальна сума штрафів, яку заплатять підприємці сягає 680 тисяч гривень. Однак цього року не все так сумно, як раніше

Близько 400 столичних підприємств внесено у протокол тих, хто не прибирає сніг. Після рясного снігопаду в останні дні деякі компанії проявили пасивність та залишили сніг біля своїх будівель, повідомляє прес-служба КМДА.

Загальна сума штрафів, яку заплатять підприємці сягає 680 тисяч гривень. Однак цього року не все так сумно, як раніше, і вже більше бізнесменів долучаються до ліквідації наслідків поганої погоди.

"З комерційними підприємствами Київ поступово вибудовує цивілізовані європейські відносини. І все більше столичних підприємств виходять прибирати сніг. Працює 10 мобільних груп, які контролюють прибирання як комунальних, так і приватних установ", - розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Також він додав, що представники столичних підприємств почали нарешті розуміти наслідки, які можуть бути від неприбраного снігу. Тому цього року біля комерційних компаній все менше снігу та ожеледиці.

Читайте також: 700 киян травмувались через ожеледицю

Нагадаємо, сніг, який випав у столиці вчора заблокував деякі райони міста. На певних ділянках не можливо було ні пройти пішки, ні проїхати на машині.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
дороги у Києві, КМДА, погода, Снігопад у Києві
Головне - "позолотити" ручку
0
0
17:18 19.03.2018
У Києві грабіжник побив жінку молотком по голові
0
0
08:50 19.03.2018