5 головних причин появи зайвої ваги

поділитись
Пропонуємо ознайомитися з ними разом

У молодості більшість виглядають красиво і мають стрункі хороші фігури, але ось з віком точно така ж більшість набувають зайву вагу. І тут причини можуть бути самими різними.

Портал "Новости Ю" розповів про 5 найпоширеніших причини появи з віком зайвої ваги. Пропонуємо ознайомитися з ними разом.

1 причина. З віком ми починаємо витрачати менше енергії.

Вчені довели, що кожні 10 років у людини на 10% зменшується витрата енергії. Організм знижує активність. Тому сповільнюється обмін речовин, кровообіг, дихання.

2 причина. Зміна гормонального фону.

Такі зміни стосуються жіночої статі. Жінки набирають вагу під час вагітності і на момент годування грудьми. Організм починає про запас набирати вагу. Такий же ризик зберігається при настанні клімаксу.

3 причина. Психологічна.

Кожна людина намагається багато встигнути до віку 30 років. Рівень енерговитрат в такому віці вище. Потім життя стає більш рутинним, тонус падає і люди починають шукати утішеніе в їжі.

4 причина. Генетика.

Дуже багато залежить від генетики, деякі намагаються тримати себе в формі протягом життя. Одним це вдається, іншим - ні.

Читайте також: Пиво рятує від смертельно небезпечної хвороби

5 причина. Дієти.

Заядливі дієтчиці самі риють собі яму. Дієта - це сильний стрес для організму. Тому після її закінчення організм починає переводити зайву енергію в "запаси".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
вік, генетика, дієта, зайва вага
"Руський мір" на Донбасі у всій красі показали одним яскравим фото
0
0
11:39 22.04.2018
Львівська вчителька заперечує, що писала пост про Гітлера
0
0
10:10 22.04.2018
Під Одесою лікар, хвора на туберкульоз, займалася обстеженням дітей
0
0
10:05 22.04.2018