5 причин для стартапера вести щоденник

поділитись

0

238

Кризові часи та економічно нестабільний період не привід сидіти на одному місці – розпочніть свою справу, про яку завжди мріяли

Кризові часи та економічно нестабільний період не привід сидіти на одному місці – розпочніть свою справу, про яку завжди мріяли. Але досягти успіху в бізнесі без суворої самодисципліни неможливо. Тож, якщо ви хочете розбагатіти - вам краще почати вести щоденник вже сьогодні. "Знай" зібрав для вас п'ять причин, чому підприємцям необхідно це робити.

Самопізнання

[image=69175]

Правило просте - чим більше ви пишете, тим більше ви дізнаєтеся.

Ведення журналу може розповісти вам більше про себе, ніж все інше. Виділіть на це 30 хвилин особистого часу на день, в які ви повинні думати і дізнатися правду про себе. Ви отримаєте розуміння та оцінку себе, та зможете зважити всі переваги та досвід прожитого дня.

Читайте також: Як не змарнувати час в тренажерному залі

Зафіксуйте спогади

[image=69177]

Зафіксуйте своє життя на папері.

Ваш журнал дозволить вам запам'ятати всі найдрібніші деталі вашого життя. Крім того, ви також будете мати можливість записувати ідеї, розповіді, анекдоти, цитати, питання, вірші, і багато інших деталей, які різко збільшують вашу пам'ять. А через деякий час, коли ви гортатимете сторінки з записами, ви будете наче плисти через океан, повний спогадів, які будуть надихати вас впродовж всього життя.

Переосмислення

[image=69178]

Коли ви озираєтеся назад у вашому журналі, ви будете мати можливість відстежувати всі ваші перемоги, кожен крок вперед, що ви зробили у своєму житті. А переглядаючи всі ваші успіхи і невдачі, ви зможете пишатися та навіть трохи покепкувати над собою. Переживаючи знову свій попередній досвід ви можете додати більше радості у ваше життя. Крім того, ви завжди зможете провести "роботу над помилками".

Подумайте про нащадків

[image=69174]

Якщо ви готові відкрито ділитися правдою про своє минуле, сьогодення і майбутнє, ви зможете розповісти майбутньому поколінню про те, що ви пережили, та чому навчилися у своєму житті. Уявіть собі, що ваші онуки зможуть прочитати історію вашого життя! І якщо вони вирішать, прочитати ваш щоденник, це може дуже сильно вплинути на їхнє життя.

Самовираження

[image=69176]

Ваше життя – це свято бути собою

Немає нічого кращого, аніж знати свій власний голос. В метушні цього світу, ваш щоденник дозволять вам виразити себе на найглибшому рівні. Неважливо, пишете ви листа до себе, чи до Вищих сил, це прояснить, що вам потрібно для досягнення ваших найвищих устремлінь. Ви також можете ділитися цим з вашими близькими, якщо ви хочете цього.

Коли ви дасте собі можливість плекати своє життя на більш глибокому рівні, ви будете в змозі знайти істину в самих непередбачуваних місцях. Ведення журналу дозволяє зануритися у ваші найглибші потаємні куточки вашого життя.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
власна справа, поради, поради для підприємців
Чому слово "мафія" ми часто використовуємо неправильно
0
0
19:13 18.10.2017
Звірства у приміщеннях закинутих комендатур, остаточний психоз та сотні смертей на рахунку
0
0
18:59 18.10.2017
Сучасний аналог зараз коштує майже 300 доларів
0
0
18:45 18.10.2017
Влада не поспішає реагувати на ультиматум присутніх і виступати з офіційними заявами з цього приводу
0
0
20:11 17.10.2017
Винним призначений Святополк Окаянний, але його могли підставити
0
0
19:56 17.10.2017