5 причин їсти банани щодня

поділитись
Бананы являются очень популярным плодом практически на всех континентах. Медики считают, что это лакомство не только вкусное и очень полезное

Банани являються дуже популярним плодом практично на всіх континентах. Медики вважають, що ці ласощі не тільки смачні, а ще й дуже корисні.

Портал "medic.uа" поділився списком з 5 аргументів на користь особливого статусу бананів. Пропонуємо ознайомитися з ними разом.

1 причина

Банани - це унікальне джерело калію. Один банан середнього розміру містить 12% денної норми вживання калію.

Крім цього банан містить вітаміни С і В6. Один банан заповнює 20% добової потреби людини в цих вітамінах.

2 причина

Банани мають такий склад, який може замінити вам спортивні коктейлі. Вчені провели експеримент, який показав, що банани здатні відновити сили. Велосипедисти в ході 3-х годинного рейсу, вживаючи коктейлі з бананів, показали набагато більші успіхи і витривалість.

3 причина

Банани зміцнюють метаболізм. Вони здатні поліпшити обмін речовин і посилити синтез у печінці біологічно активних речовин.

4 причина

Банани приймають участь у регуляції кров'яного тиску. Згідно з даними, чим більше калію ви вживаєте з їжею, тим більше виділяється натрію з організму. Натрій утримує в організмі зайву воду, тому, у мірі його виведення, об'єм циркулюючої крові знизиться.

Читайте також: Куди прикласти кота, щоб вилікуватись

5 причина

Напевно, всі чули про користь прібіотіков - це "хороші" бактерії, які живуть в кишечнику і допомагають травленню. Але існують ще й пребіотики - це ті компоненти їжі, що не переварились, зате вони чудовим чином "припадають до смаку" корисній мікрофлорі кишечника, яка займається їх розщепленням. За рахунок такої фрагментації компонентів їжі, в організмі відновлюється необхідну кількість прібіотіков.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
банани, корисні, ласощі
Залиште склянку з морською сіллю там на 24 години...
0
0
02:35 18.03.2018
Жінку жорстоко вбили через бізнес-інтереси
0
0
01:39 18.03.2018
Ціна біткоіна залишається в невеликому мінусі
0
0
01:14 18.03.2018
Україну вже місяць атакують циклони з півдня Європи
0
0
00:31 18.03.2018