6 столичних виставок, на які варто потрапити

поділитись
Нова виставка доньки Леся Подерв'янського, казкові фотопроекти, яскраві літні пейзажі, екпозиція живих фіалок та інші незабутні виставки у Києві. Афіша, фото, подробиці

Із 3 по 12 червня у столиці можна оглянути нову виставку доньки Леся Подерв'янського, подивитись на казкові фотопроекти, яскраві літні пейзажі, відвідати екпозицію живих фіалок. Крім того, шанувальники мистецтва відкриють для себе бачення художників ігор у "морський бій" та "хрестики-нолики".

Кореспонденти порталу "Знай" зібрали найцікавіші події для цінителів прекрасного, які триватимуть або завершуватимуться у період із 3 по 12 червня. Вхід до більшості галерей безкоштовний, хоча мистецтво безцінне.

"Лялька. Міррор. Капелюх" від Анастасії Подерв'янської

Арт-проект, який відображає два світи - реальний і фантомний. Ефект присутності глядача досягається завдяки великим дзеркалам у старовинних рамах та авторським капелюшкам.

Читайте також: 20 кращих концертів червня

На виставці можна побачити ляльки, які художниця робила з дитинства - спочатку текстильні, для батьків, пізніше - псевдопорцелянові china doll під впливом чорно-білих фото початку ХХ століття, де жінок зображували у мереживі та оригінальних головних уборах. Анастасія стверджує, що в Україні наразі немає культури носіння капелюхів, оскільки багато хто соромиться вирізнитись із натовпу.

Коли: 11:00, 2-21 червня

Локація: Галерея Парсуна, вул. Хорива, 43

Вартість: Вхід вільний

[image=74117]

"Оксамитові дні" від Олега Міщенко

Художник пише картини світлого сонячного літа, натякаючи на довгоочікувану відпустку із подорожами та заслуженим відпочинком. Картини у теплій кольоровій гаммі розповідають про спогади й надихають на нові враження.

Коли: 11:00, 28 травня - 3 серпня

Локація: "Мануфактура" (outlet village), Обухівське шосе, д. 2, с. Ходосіївка

Вартість: Вхід вільний

[image=74116]

"Стан речей" від Павла Макова

Незвичайний формат виставки, який пов'язує в одну тему текст і ландшафт, їх взаємопроникнення і залежність один від одного. Проект триватиме найближчі три роки й включить більше 40 офортних форм. Кожна дошка - архітектурна споруда і водночас літера кириличного або латинського алфавіту. У деяких роботах автор грається зі знайомими з дитинства поняттями "хрестики-нолики" та "морський бій".

Коли: 11:00-19:00, 31 травня - 30 червня

Локація: Дукат, вул. Рейтарская, 8-Б

Вартість: Вхід вільний

[image=74115]

Виставка "Казковий Київ"

Фотопроект повного занурення у казку, який демонструє всі найпрекрасніші місцинки столиці й показує перевтілення нових героїв. Яскраві й соковиті фото сподобаються і киянам, і гостям столиці.

Коли: 10:00, 28 травня - 12 червня

Локація: вул. Олеся Гончара, 22

Вартість: Вхід вільний

[image=74119]

Дослідницька Платформа: Вина у PinchukArtCentre

Об'єкт виставки - історична й індивідуальна провина та відповідальність. На початку 1990-х, в умовах політичної невизначеності, художники почали створювати ситуації дискомфорту для глядача. Вони переосмислювали післявоєнну історію й показували себе в ролі загарбників, жертви, ворога. Мета нинішньої виставки - зруйнувати усталені поняття, нагадавши, що жертовність не має ієрархії. У арт-проекті взяли участь художники Микита Кадан, Сергій Братков, Алевтина Кахідзе, Микола Рідний, Юрій Лейдерман, Леся Хоменко. Долучились також Фонд Мазоха та Група швидкого реагування.

Коли: 12:00-21:00, 21 травня - 2 жовтня

Локація: PinchukArtCentre, вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2

Вартість: Вхід вільний

[image=74114]

Чарівні фіалки у Будинку природи

Улюблені кімнатні рослини всіх видів і форм, африканські фіалки та їхні родичі можна буде подивитись, понюхати й придбати. На виставці, квіткові колекціонери зможуть поповнити власні запаси не лише фіалками, а й фуксіями та пеларгоніями. Відвідувачам розкажуть, як доглядати за рослинами, щоб вони квітли і пахли.

Коли: 11:00, 2-5 червня

Локація: Будинок природи, вул. Рогнідинська, см, 3

Вартість: Вхід вільний

[image=74118]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
арт-проекти, безкоштовні, виставка, вхід вільний, капелюшки, картини, куди піти у Києві, ляльки, Пінчук, Подервянська, фотовиставки, фотографії, художник
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018