6 винаходів для незабутньої подорожі влітку

поділитись
Шкарпетки, які можна не прати, пристрій, який заряджає смартфон від багаття, пляшка, що набирає воду із повітря, та інші цікаві винаходи для туристів. Фото, відео, подробиці

Кілька днів тому британські фермери винайшли шкарпетки, які взагалі не потрібно прати. "Мрія кожного чоловіка" припала до душі туристам жіночої та чоловічої статі, для яких зміна предмету гардеробу - ключове питання гірських та велопоходів, автобусних турів, відпочинку "дикуном" на пляжі.

Кореспонденти порталу "Знай" зібрали кілька найцікавіших винаходів, які особливо сподобаються подорожуючим та тим, хто вже планує власну літню відпустку.

1. "Вічночисті" шкарпетки

Сенсацію у людському побуті винайшли власники ангорської козиної ферми Стів і Джені Уайтлі із Англії. Вони вигадали специфічний спосіб обробки пуху, із якого утворюють шкарпетку.

Читайте також: 7 послуг "Укрзалізниці", про які вам не скажуть провідники

Матеріал приємний на дотик і не дає бактеріям, які провокують неприємний запах, накопичитись. Пара коштує близько 9 доларів, а перші випробувальники успішно носили їх тиждень, не застосовуючи прання.

[image=73549]

2. Зарядка смартфона від багаття

Всім давно відомі зарядні пристрої, що працюють на сонячних батарейках. Проте, подорожі не завжди тішать туристів гарною погодою. FlameStower допомагає зарядити смартфон за допомогою багаття. Принцип дії доволі простий: металева пластина, яка нагрівається та чаша для води викликають струм, а термоелектричний перетворювач дозволяє наповнити акумулятори енергією. Ціна приладу - 99 доларів.

[image=73528]

3. Робот для догляду за рослинами і тваринами

Поки вас немає вдома, хтось мусить поливати квіти та годувати улюбленця. Учні Малої академії наук із Івано-Франківська вигадали робота, який дасть можливість поїхати у тривалу відпустку. Наразі винахідники працюють над тим, щоб він навчився мислити. Тобто не просто програмувався на дії, але і поливав рослини в залежності від вологості ґрунту, а годувати тварин починав тоді, коли миски порожні, а улюбленець зголоднів.

[image=73526]

4. Пляшка, що добуває воду із повітря

Туристи, які під час походу задираються високо вгору, часто мають проблеми із тим, де взяти води. Для того, щоб приготувати їжу, розтоплюють сніговий покрив. Велосипедист на безлюдному шосе також може не розрахувати водні запаси. Австралійці із стартапом Fontus презентували пляшку, яка самостійно наповнюється водою. Її роблять у двух варіантах: Airo для піших туристів та Ryde для подорожуючих на екотранспорті. Принцип дії: конденсація повітря, яке через фільтр проходить всередину. Півлітра води можна набрати таким чином за годину при температурі +30 і вологості 80-90%. Придбати корисну новинку можна за 165-200 доларів.

[image=73527]

5. Гідрокостюми та купальники, які очищають водойми

Якщо ви - затятий еколог і хочете робити щось корисне навіть під час відпочинку, то купальний костюм, який одночасно очищує світовий океан від хімікатів та нафти, - корисна річ у вашому гардеробі. Стильний купальник SpongeSuit, надрукований на 3D-принтері, видаляє забруднення під час плавання. Основний компонент, який працює у губкоподібному матеріалі, вчені отримали завдяки розігріву сахарози. Професори і студенти Каліфорнійського університету, які його вигадали, пообіцяли випустити шорти для серфінгу і гідрокостюми із таким же ефектом.

[image=73529]

6. Баня-намет

Цей винахід не є абсолютно новим, змінюються лише його модифікації. Проте під час тривалих подорожей всі рано чи пізно стикаються із необхідністю прийняти душ або попаритись у бані. Баню-намет використовують у лісі, біля річки, моря, в горах. При стандартній площі у 4 квадратні метри та висоті у два метри лазня-намет вміщує чотирьох людей. Скласти конструкцію можна за кілька хвилин. Основні збірні елементи - туристичний тент зі спеціального матеріалу, піч та дерев'яний полок.

[image=73531]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
2016, відпочивати, видобути воду із повітря, винаходи, влітку, зарядити телефон, куди поїхати, подорож, смартфон, стартап новинки, турист, у поході
Вибір редакції, Шоу-бізнес
16.08.2018
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018