6 вистав, які варто побачити у театрах столиці (відео)

поділитись
Протягом тижня, у Києві будуть відбуватися театральні заходи на будь-який смак: опера, оперета, театр тіней, вистави у рамках "Французької весни". Цікаві подробиці та відео

Цілий тиждень найкращі столичні театри тішитимуть неординарними виставами та знаною класикою. У Києві можна буде переглянути гастролі французької пантоміми, театр тіней, мюзикли та опери.

Кореспонденти Знай.ua зібрали кілька цікавих подій на кожен день: з 12 по 17 квітня. Театри, які можна буде відвідати - "Сузір'я", "Молодий театр", Національна опера, театр імені Франка, Театр Оперети.

Вівторок, 12 квітня

Летючий голландець

П'єса Павла Ар'є за мотивами роману "Вцілілий" Чака Паланника (або Палагнюка) вийшла парадоксальною та інтригуючою. У виставі розповідається про сучасну людину, її прагнення, роздуми на тему Віри, Добра, Людяності.

Читайте також: 18 кращих концертів у квітні (афіша)

У ній використали сучасні технології, щоб наблизити глядача до героїв та створити додатковий ефект присутності. Власне, "Летючий голландець" - міфічний образ людини-корабля, що вічно блукає просторами, і не знаходить спокою, бо не змогла осягнути божественне.

Коли: 19:00

Локація: Театр ім. Івана Франка, пл. І. Франка, 3

Вартість: 40-100 грн

[image=69741]

Середа, 13 квітня

Моя прекрасна леді

За мотивами легенди про грецького скульптора Пігмаліона, який створив ідеальну скульптуру жінки, у яку закохався, Бернард Шоу написав п'єсу, Дж. Лернер створив лібрето, а Фредерік Лоу доповнив слова чарівною музикою. Чи навчить професор звичайну квіткарку манерам, чи створить із неї справжню леді і чи обдурить своїм маскарадом місцевий "бомонд"?

Коли: 19:00

Локація: Національний академічний театр оперети, вул. Червоноармійська, 53/3

Вартість: 40-120 грн

[image=69742]

Четвер, 14 квітня

У Барабанному провулку

Раптом, відомі пісні барда Булата Окуджави, склались у історію кохання у привокзальному буфеті під акорди тапера. 27 пов'язаних між собою пісень, поєднаних сюжетною лінією маленьких сторінок життя.

Коли: 19:00

Локація: "Сузір'я", вул. Ярославів Вал 14-б

Вартість: 80 грн

[image=69743]

П'ятниця, 15 квітня

Аїда

Класична опера Джузеппе Верді у 4 діях та 7 картинах, яке створили на лібрето А. Гісланцоні та К. дю Локля, оповідає історію трагічного кохання, чимось подібного до відомої "Ромео та Джульєтти". Історію побудували на автентичному матеріалі, у чому допоміг єгиптолог Маріетт. Золотаві вбрання, екзотичний макіяж, професійні голоси та відтворення пейзажів Єгипту у опері, яку вперше на столичній сцені демонстрували ще 15 лютого 1998 року.

Коли: 19:00

Локація: Національна Опера України, вул. Володимирська, 50

Вартість: 20-300 грн

[image=69744]

Субота, 16 квітня

Роксолана

Містичний театр тіней на Подолі, який існує ще із 2004 року, цього разу покаже свою версію історії про українську полонянку Роксолану, яка стала коханою жінкою османського султана. Творці сценарію наполягають, що використовували лише історичні факти, а не літературні твори чи кіно. Музика, темрява, пластичні рухи і ціле життя у тінях - створюють дуже цікавий ефект та поглинають увагу глядача цілком.

Коли: 19:00

Локація: театр-студія Papasony, вул.Братская 12

Вартість: 100 грн

[image=69745]

Неділя, 17 квітня

"Blblblb" \ Блаблабла

У рамках фестивалю "Французька весна", до Києва завітав незвичайний проект. Персонаж, мова якого схожа на джаз та дитяче щебетання, з'явився нізвідки. Дивакуватий "Маленький принц" проведе глядачів у незвичну навколосвітню подорож. Актриса у кількох жанрах Марлен Буніор буде жонглювати, танцювати, читати реп та відтворювати оперу. Виставу супроводжуватимуть різні музичні інструменти та інтерактивна мапа. "БлаБлаБла" активно гастролює Францією та за кордоном, вражаючи та здобуваючи собі все нових і нових шанувальників.

Коли: 19:00

Локація: Молодий Театр, вул. Прорізна, 17

Вартість: 80-120 грн

[image=69746]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
афіша, відео, вистава, куди піти у Києві, опера, оперета, театр, театр франка, фото
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018