7 найбільш влучних кидків "партії зелених"

поділитись
Словосполучення "партія зелених" дедалі частіше зустрічається в контексті, який відрізняється від звичного. Тепер так називають тих, хто обливає зеленкою.

Незважаючи на те, що в Україні офіційно зареєстровано 2 партії зелених, останнім часом з цією назвою все частіше асоціюють людей, які не мають нічого спільного з екологічною тематикою. Вони, скоріше, пов'язані з кольором розчину зелені діамантової, якою вони рясно поливають політиків і чиновників. Однією з останніх мішеней цієї "партії" стала Наталія Королевська, яка вирішила відвідати мітинг у Слов'янську. Портал "Знай" вирішив згадати, хто ще з українського політикуму був відзначений "візитною карткою" цього руху.

Ну якщо вже згадали про Королевську - з неї і почнемо. Без сумнівів, Наталії в політиці не щастить. Навіть за часів Януковича її візити особливо не шанували. Що вже говорити про те, що зараз будь-яка поява колишніх "наближених сім'ї" на публіці потенційно небезпечна для їх рейтингів.

Говорячи про колишніх членів Партії Регіонів, які постраждали від зеленки, не можна не згадати про один із найяскравіших інцидентів - "замах" на обличчя Михайла Добкіна.

Але не варто думати, що під потоки розчину зелені діамантової потрапляли тільки члени "колишньої команди". Наприклад, Юрій Луценко відвідуючи Харків також не уникнув цієї долі.

За свою активну політичну позицію в зелений колір пофарбували і парламентську активістку Тетяну Чорновіл. Хоча, замість зеленки, в той раз була стара-добра зелена фарба.

Особливо завзятих активістів у нашій країні не люблять в принципі. Тим більше, якщо вони ще й поводяться розв'язно і нахабно. Або ображають керівництво національних ЗМІ, наприклад, як це зробив Ігор Мірошниченко.

Якщо розібратися, такий своєрідний вид "зеленого руху" з'явився ще до Євромайдану. На початку 2013 року від зеленки постраждали відразу троє депутатів, які тоді були в опозиції.

І взагалі в той час "опозиції" за дивним збігом обставин частенько не щастило в Харкові. Приїжджаючи відвідати Юлію Тимошенко, під струмінь зеленки потрапив і на той час майбутній прем'єр Арсеній Яценюк.

На думку редакції порталу "Знай", подібні дії активістів з "партії зелених" складно охарактеризувати якось однозначно. Адже, з одного боку, вони таким чином відстоюють свою громадську позицію, з іншого - це можна кваліфікувати, як хуліганство і заподіяння шкоди честі та гідності окремих людей. Одне зрозуміло точно - подібні акції висловлення власної думки найближчим часом, судячи з усього, не припиняться.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
зеленка, облили зеленкою, партія зелених, політики
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018