7 найшкідливіших жіночих звичок

поділитись
Деякі жіночі звички можуть завдати непоправної шкоди жіночому здоров'ю

Кожна жінка мріє бути щасливою, красивою і здоровою. Однак, якщо не буде здоров'я, то не буде і краси.

Тим часом, деякі жіночі звички можуть завдати непоправної шкоди здоров'ю, що може "відгукнутися" в зрілому віці.

Високі підбори.

Не секрет, що красиві ноги на високих підборах виглядають дуже сексуально. На жаль, постійна ходьба у такому взутті може стати причиною серйозних захворювань, таких як артрит, болі в спині, запалення сухожилля. При ходьбі на високих підборах вся маса тіла припадає на передню частину стопи, тому постійне носіння такого взуття забезпечить ще й проблеми з кісточкою великого пальця. Оптимальний розмір каблука для щоденного носіння повинен бути не більше 4 см.

Носіння важких предметів в сумці.

Чого лише нема у жіночій сумочці, яка дуже часто зі всім своїм вмістом важить добрих пару кілограм. Постійне носіння такого вантажу призведе до болю в спині і порушення постави, розвитку сколіозу. Тому не лініться час від часу передивлятись вміст своєї "робочої" сумку і викладати все зайве. Навіщо вам зайвий вантаж разом із зайвими проблемами зі здоров'ям?

Недосипання.

Не обмежуйте свій сон заради того, щоб встигнути все зробити. Не крадіть самі у себе дорогоцінний час відпочинку, адже хронічне недосипання веде до ряду проблем зі здоров'ям.

Куріння.

Найбільш шкідлива для здоров'я жінки звичка, яка може спричинити багато важких захворювань. Крім того, жінки, які курять, рано старіють, їхня шкіра швидко стає в'ялою, з'являються зморшки, мішки під очима, колір обличчя набуває тьмяного відтінку. У них частіше розвиваються статеві дисфункції.

Надмірні походи в солярій.

На думку дерматологів, навіть нечасті походи в солярій (1-2 разів на тиждень) приносять більше шкоди жіночому здоров'ю, ніж користі. Адже, один сеанс в солярії дорівнює одному дню, проведеному під пекучим сонцем. Надмірні походи в солярій ведуть до втрати еластичності шкіри, ранніх зморшок і порушення структури волосся.

Заїдання проблем.

Багато жінок намагаються поліпшити собі настрій цукорками, тістечками, випічкою, чіпсами і всякими іншими кулінарними "смакотами". Така звичка аж ніяк не допоможе справитись з проблемами, а от шкоди здоров'ю може завдати. І до всіх ваших клопотів додасть ще пару зайвих кілограм.

Сон з косметикою на обличчі.

Цією шкідливою звичкою грішать багато жінок. Але якщо ви не хочете зранку бачити в дзеркалі своє набрякле обличчя, почервонілі очі і темні кола під очима, візьміть собі за правило, не залежно від обставин і втоми потратити кілька хвилин на те, щоб перед сном зняти макіяж і зробити відповідну маску, щоб шкіра вночі набиралася вологи і відпочивала., відновлюючи свої "сили". Залишаючи на ніч косметику на обличчі, ви здійснюєте злочин стосовно себе.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
жіноче здоровя, здоровя, шкідливі звички
Лікарі кажуть, що пологи пройшли добре
0
0
04:29 19.03.2018
Активісти розібрали встановлену металеву конструкцію на Майдані
0
0
03:02 19.03.2018