7 найяскравіших церемоній відкриття Олімпіади

поділитись
Шоу відкриття Олімпійських Ігор, які нам запам'яталися

Уже завтра відбудеться відкриття Літніх Олімпійських Ігор у Ріо-де-Жанейро. Не дивлячись на весь колорит і яскраві фарби Ріо, вже подейкують про те, що церемонія відкриття цієї Олімпіади обіцяє бути більш ніж скромною. Причина банальна - у Бразилії немає грошей на якісне шоу. Звичайно, судити до самої церемонії не варто. Тому краще згадаємо найяскравіші церемонії відкриття Олімпіади минулих років.

Москва 1980

Для початку трохи ностальгії. Так, у 1980 році ще не було професійної піротехніки і артистичних постановок. Але, тим не менш, у організаторів Олімпіади в Москві вийшло створити дуже спортивну і по-справжньому олімпійську атмосферу.

Ліллехаммер 1994

Складного піротехнічного шоу у норвежців теж не було. Вони "взяли" природою і красою пейзажів. Дійсно, вигадати живописніше місце для проведення Зимових Олімпійських Ігор складно. Адже в Норвегії немає потреби створювати штучні природні умови, як це було в Сочі. Зима тут ненаграна і прекрасна.

Атланта 1996

Церемонія відкриття Літньої Олімпіади в Атланті була дуже колоритною і масштабною, як і люблять американці. Крім цього, відзначали ще й століття сучасного олімпійського руху, так що церемонія була присвячена спадкоємності поколінь та непорушності олімпійських принципів. Як не крути, а в США вміють зробити красиво.

Сідней 2000

Багата автентична природа і океанські види Австралії самі підказали організаторам основні мотиви церемонії відкриття Олімпійських Ігор в Сіднеї. Чудове шоу підкреслювало тісний зв'язок австралійців ыз океаном та розповідало історію континенту.

Афіни 2004

Не дивлячись на те, що тематика церемонії відкриття Олімпіади на батьківщині самої Олімпіади була досить очевидна, грекам вдалося здивувати глядачів неймовірним шоу. Велика увага була приділена музичному супроводу. Традиційна грецька музика в поєднанні з яскравими образами, створювала враження подорожі в античні часи. Кульмінацією церемонії став образ кентавра, який метнув свій спис у глибину віків.

Ванкувер 2010

Друга зимова Олімпіада в добірці. Якщо у Норвегії і є суперник в красі зимової природи, то це, звичайно, Канада. Родзинкою церемонії відкриття Олімпіади у Ванкувері, стала відсутність конструкції олімпійського факела. Він з'явився пізніше прямо з центру арени в формі дрів для багаття, які запалили відразу кілька спортсменів.

Лондон 2012

Церемонія відкриття Олімпіади в Лондоні на даний момент вважається однією з найбільш пам'ятних і вражаючих в історії. Причому британцям навіть не довелося нічого вигадувати. Грамотна робота з піротехнікою і кілька пісень сера Пола Маккартні зробили свою справу. Повторити успіх Лондона буде вкрай непросто.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
відкриття, Олімпіада, шоу
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018