Будівельний магнат і мільйонер Лев Парцхаладзе став заступником губернатора Київської області. Кабмін призначив власника компаній "Квадрат" та "XXI Століття" із шлейфом скандалів на посаду вчора, у День Небесної сотні. Він був кандидатом в Києво-Святошинському районі від Партії регіонів в 2012 році.

"До пана Парцхаладзе було багато претензій від громадськості з будівельних питань, з приводу його закону про регулювання містобудівної діяльності. Апріорі я не хочу казати, чи це погано, чи добре. Попри можливий конфлікт інтересів на Заході досить розповсюджена практика залучення людей з бізнесу до керування державою", - каже директор "Інститут міста" Олександр Сергієнко.

Двічі депутат міської ради Парцхаладзе за два скликання змінив 4 партії: будучи висуванцем від "Партії регіонів", у 2020-му, за два роки створив власну "Європейська столиця"; в 2008-му був обраний в Київраду вже від партії "УДАР". В 2010-му створив фракцію "Сильна Україна" у столичній раді.

У лютому 2012 року активісти "Спільної справи" заявляли про підкуп виборців від Партії регіонів. За їх даними, на одному із зібрань для ветеранів у Києві був помічений і Парцхаладзе, який роздавав гречку.

Експерт Сергієнко радить відстежувати дії чиновників та реагувати громадськості.

Популярні новини зараз

Подрузі стримера Reeflay збирають на похорон, а він продовжує грати: "Ти довб**б?"

Львівський маршрутник закохав у себе жінок одним вчинком: "Якщо б кожен так робив..."

Зірка шоу "Голос" хотів захиститися від ковіду і помер: "Випадково ввів"

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Показати ще

"Немає сенсу сперечатися із призначенням Парцхаладзе, краще навчитися контролювати дії чиновників щоднядня. Зробив щось погане? Давайте хоча б вийдемо на акцію протесту! Не варто сподіватися, що ось перевіримо цього і потім оберемо кращого", - зауважує Сергієнко.

Лев Парцхаладзе очолював з 1998 по 2011 рік групу компаній "XXI століття". Серед проектів – торгова мережа "Квадрат", мережа ресторанів швидкого харчування "Швидко", столичні ресторани "Первак", "Царське село", "СРСР", "Тарас", "Корона". Також - офіси в Києві та великих містах України, мережа 3-5-зіркових готелів, багатофункціональні комплекси, мережа сучасних логістичних центрів у великих містах країни, житло преміум- і бізнес-класу по всій країні.