У Чернівцях нарешті були досягнуті необхідні показники по захворюваності коронавірусом. В результаті влада прийняла рішення послабити обмеження. Однак не відомо, коли нововведення будуть введені, пише АСС.

зокрема, очікується скасування спецперевозок в громадському транспорті. Дата відновлення роботи громадського транспорту буде оголошена пізніше, так як ще необхідно рішення виконкому щодо тимчасового тарифу.

У Чернівцях місцева комісія з ТЕБ та НС ухвалила рішення пом'якшити обмеження у місті. Рішення комісії скасовує режим спецперевозок. Про це розповів заступник Чернівецького міського голови Володимир Середюк. Він пояснив, що точна дата початку роботи транспорту в звичайному режимі буде відома тільки після публікації протоколу засідання комісії та рішення виконкому. Виконком, за словами Середюка, буде скликатися не раніше, ніж завтра, 14 липня. На цьому заході будуть вирішені питання оплати за проїзд та інші деталі.

Середюк зауважив, що 13 липня під час засідання комісії з ТЕБ та НС не піднімалося питання про відкриття дитячих садків. Він пояснив, що заборонила це питання обговорювати обласна комісія з ТЕБ та НС.

Варто відзначити, що у Львові та області утворилася черга з людей, які здали аналізи на підтвердження або спростування зараження коронавірусом. Лабораторія не справляється з кількість направлених проб.

Популярні новини зараз

Вибух вантажівки з мотоциклом залишив жменьку попелу на місці села: загинуло 17 осіб, близько 500 будинків зруйновано

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Показати ще

Нагадаємо Знай повідомляв, що у Львові лабораторія не справляється з потоком проб.

Знай писав, що заразність коронавіруса зросла на 30%.

Нещодавно Знай передавав, що комаровський розповів, хто зможе уникнути зараження коронавірусом.