Верховний суд відсторонив мера Чернівців Олексія Каспрука від посади.

Про це повідомляє Суспыльне - Буковина.

Так, стало відомо, що у Чернівцях мера міста відсторонили від посади. Таким чином Верховний суд своїм рішенням скасував постанову Сьомого апеляційного адміністративного суду про дострокове припинення повноважень Каспрука і відправили справу на повторний розгляд.

Олексій Каспрук


До винесення нового рішення судом першої інстанції відсторонення від посади Олексія Каспрука залишається в силі.

Тепер обов'язки мера Чернівців виконує секретар міськради Василь Продан.

«Це означає, що сьогодні обов'язки міського голови буде виконувати секретар ради», - розповів керівник юридичного управління міськради Олександр Шиба.

Верховний Суд відсторонив Олексія Каспрука з посади міського голови Чернівців

Верховний Суд відсторонив Олексія Каспрука з посади міського голови Чернівців. Водночас повернув справу в суд першої інстанції. Начальник юруправління міської ради Олександр Шиба пояснює, що це означає

Geplaatst door Суспільне Буковина op Vrijdag 17 juli 2020

Популярні новини зараз

"Джулія Робертс в молодості": Герміона з "Гаррі Поттера" Емма Уотсон перетворилася на розкішну зрілу жінку. Том Фелтон буде шкодувати

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Показати ще

Раніше, захисниця Каспрука Марія Подоляк заявила, що досі не представили їх стороні підстави для припинення повноважень міського голови. Вона зазначила, що ніхто не поставив під сумнів ці підстави і повноваження міськради припиняти каденцію мера.

"Міськрада допустив ряд істотний процедурних порушень: крім неназваних мотивів, не весь проект рішення був опублікований, не було інформації про виконавця і те, ким вноситься проект. Експертиза юридичним управлінням не була проведена, що неприпустимо ", - коментує представник міського голови Марія Поляк.

Нагадаємо Знай писав, що президент Зеленський побував у Чернівцях і поговорив з представником партії "Слуга народу". Другановский розповів главі країни, що керівництво міста не справляється з поставленими завданнями.

Також Знай повідомляв, що в Чернівцях на вулицях і у дворах ростуть купи сміття замість квітів. У такому положенні справ звинувачують мера Каспрука, який звільнив попереднього директора відповідного департаменту і призначив "свою людину", але ситуація не змінилася.

Нещодавно Знай повідомляв, що в Чернівцях з-за, м'яко кажучи поганої роботи мера жителі міста вийшли на акцію протесту. Вони принесли шини під будівлю мерії і вимагали, щоб міське керівництво виділило гроші на ремонт доріг.