Депутати Чернівецької міської ради прийняли рішення про початок роботи міських шкіл із першого вересня. Частина шкіл розпочне очне навчання, частина шкіл організує заочну форму, а більшість середніх навчальних закладів міста запроваджують змішану форму навчання.

Крім того, садочки міста та дошкільні підрозділи НВК повинні відновити роботу з 27 серпня згідно затвердженого графіку відновлення.

Про це йдеться у проголосованому рішенні Чернівецької міської ради.

«Відновити роботу закладів дошкільної освіти та дошкільних підрозділів НВК комунальної форми власності Чернівецької міської ради з 27.08.2020 року, з урахуванням Регламенту діяльності закладів дошкільної освіти комунальної форми власності в умовах адаптивного карантину в 2020/2021 н.р., затвердженого наказом управління освіти міської ради від 30.07.2020 р. №253 та графіку відновлення», - йдеться у прийнятому рішенні.

Прийом дітей у дошкільні заклади освіти м. Чернівців здійснюватимуть за обов'язкової наявності медичної довідки про стан здоров'я та відсутності інфекційних хвороб.

Популярні новини зараз

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

У черзі на вакцинацію сотні українців влаштували тисняву, як за безкоштовними пиріжками: усюди крики і спітнілі тіла

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Злата Огнєвіч поскаржилася на хейт після "стриптизу" на "Холостячці": "Закомплексовані..."

Показати ще

Крім того, цим рішенням зобов'язали організувати навчальний процес в закладах загальної середньої освіти з 01.09.2020 р.

«Освітянами були розроблені моделі і форми організації навчально-виховного процесу. Відповідно до своїх умов, залежно від кількості учнів адміністрації шкіл вибирали ту чи іншу модель, яка найбільш реально може втілюватися у цій школі.

На сьогодні у нас 5 шкіл вибрали очну форму навчання, ліцей №1 - дистанційну форму навчання через незавершений ремонт, 28 шкіл вибрали очну форму із використанням технологій дистанційного навчання і буде змішане навчання з поділом класів на групи почергово через день, дистанційне викладання окремих предметів з обов'язковим очним консультуванням один раз на місяць за розкладом, і звичайно різний час початку занять початкової школи, середньої і старшої. Один заклад вибрав очне із використанням дистанційного навчання, це школа №8, а гімназія №1 обрала очну форму для 1-5 класів і змішане навчання у 6-11 класах. Ще 7 шкіл обрали очну форму навчання із використанням технологій дистанційного навчання та поділом класів на дві зміни - це гімназія №2, школи №1, 3, 27, 30 і НВК «Любисток»», - розсказала під час доповіді в.о. начальника міського управління освіти Ніна Вітковська.

Вона також повідомила, що перерви у школах будуть більшими, ніж раніше для того, щоб була можливість забезпечити провітрювання класів - малі не менше 15 хвилин, а великі перерви - по пів години.

Також розглянуть можливість виділяти спеціальний транспорт - тролейбуси та автобуси, які будуть довозити виключно учнів і педпрацівників.

Раніше портал "Знай.ua" писав, що Чернівецька область потрапила до "чорного списку" через вірус, хворіють цілими сім'ями

Також раніше портал "Знай.ua" писав, що Під Чернівцями коронавірус пробрався до психоневрологічного інтернату - закрили і нікого не пускають

Також портал "Знай.ua" писав, що Як діти підуть до школи з 1 вересня: уроки, харчування, медогляд та виявлення хворих