Микола Федорук, багаторічний мер Чернівців, народний депутат 7 і 8 скликання, багаторічний міський голова Чернівців, розповів в ефірі телеканалу ТВА, як відсутність управлінського досвіду в посадовців руйнує систему місцевого самоврядування.

Політик поділився спогадами, коли після семи років керування Першотравневим районом він помилково вважав, що добре знає місто і всі його проблеми.

«Я завжди, як і кожна людина робить висновки із власного досвіду. Колись, ще в 1994 році я через це не дуже бажав іти на посаду голови Чернівецької міської ради, адже розумів, наскільки це важка і відповідальна робота. При тому, що я 7 років був керівником Першотравневого району. Брав участь у всіх нарадах, засіданнях виконкому; думав, що я дуже добре знаю місто та його проблеми. На жаль, це виявилося не так. І робота міського голови, депутата міської ради надзвичайно відповідальна і складна. Якщо хтось думає, що треба лише ходити по презентаціях і насолоджуватись своєю посадою, то він глибоко помиляється», – зауважив Микола Федорук.

Посадовці органів місцевого самоврядування, на думку екс-нардепа, повинні мати «не тільки життєвий, а й управлінський досвід».

«Дуже багато людей в нашому місті, та й в країні загалом, які керують, приймають управлінські рішення, не є професіоналами. Непрофесіоналізм у всіх сферах просто випирає. І треба брати той досвід, який був у минулому. Тому сьогодні той, хто більше всього обіцяє або кричить, як він і що зробить, і вважає, що люди йому повірять і він буде успішним керівником – той глибоко помиляється. Потрібна клопітка повсякденна робота. Як кажуть, треба плуга тягти. І це дуже серйозно, це надзвичайно відповідальна і важлива робота. І киданням шапки тут нічого не вирішиш», – сказав М. Федорук.

Нині українці розчаровані діями нової влади, яка складається із недосвідчених людей. Органам місцевого самоврядування потрібні досвідчені фахівці, бо експеримент із «новими обличчями» завершився розчаруванням.

«Ми побачили вже, що сталося, коли до влади прийшли так звані «нові обличчя». Усі сподівалися, що оновлена команда, влада дасть швидкі результати. На жаль, зараз наступає розчарування. Десь хтось може зізнатися собі в тому, що він голосував не за тих і не за того, а хтось і досі не визнає помилки...», – зауважив екс-нардеп.

Популярні новини зараз
ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину
Показати ще

Раніше портал «Знай.uа» писав про те, що Зеленський летить до Чернівців після повені - приготуйтеся, "розбійники"

Також портал «Знай.uа» писав, що Чернівецькі лікарні переповнені хворими на коронавірус, медики б'ють на сполох: "Дві тонни кисню щодня"

Також портал «Знай.uа» писав, що Лікарка з Чернівців підхопила коронавірус вдруге і розкрила неприємну правду: "Приховують симптоми"