У Фейсбук-спільноті СтопХам Буковина поділилися досвідом проїзду у маршрутці на Буковині.

Свавілля перевізника ТОВ "Діліжанс" на маршруті №39. Починаючи від 21 вересня - в понеділок доїхати на роботу в школу на перший урок з Проспекту Незалежності до Герцена, 36 неможливо.

"По-перше, в 7:30 зранку на маршруті тільки 2 автобуси - один стоїть 12-15 хвилин на Комарова, інший тільки їде з Боженка.

По-друге, водій маршрутки працює "за настроєм" - хочу беру всіх пасажирів, не хочу - на цій зупинці закриваю двері, тільки сидячі, а на наступній зупинці набиває стоячих пасажирів так, що неможливо вийти з маршрутки", - написала Любов Петрушко.

Жінка описала останню ситуацію, яка обурила її вкрай.

Популярні новини зараз

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

"Сьогоднішній інцидент взагалі переповнив чашу терпіння - на Проспекті Незалежності, зупинка "Формаркет" водій маршрутки випустив 4 пасажирів, 3 з яких стояли, закрив двері перед мною і дитиною з криком "Тільки сидячі". В цій же маршрутці їхала моя колега, яка повідомила, що на наступних зупинках водій набрав більше 15 пасажирів, які СТОЯЛИ в маршрутці. Продовження історії - 19:20, на зупинку по вулиці Герцена маршрутка №39 приїхала заповнена стоячими пасажирами вщент (фото є).

Невже правила перевезень у нашому місті діють тільки для обраних зупинок?

Хто контролює свавілля і безкарність водіїв на маршруті №39?", - обурюється Любов Петрушко.

фото з фейсбук

фото з фейсбук

Раніше портал Знай.uа писав про те, що у Запоріжжі завезли сучасний транспорт з Європи - Буряк постарався перед виборами

Портал Знай.uа писав, що через зношеність колій українська залізниця стає небезпечною для людей та вантажів – експерт

Також портал Знай.uа писав, що українцям заборонять виїжджати закордон і керувати авто: кому світять тимчасові обмеження