Лікарка-інфекціоністка Чернівецької обласної клінічної лікарні Ольга Кобевко звинуватила керівництво Чернівецької обласної державної адміністрації у байдужості до проблем медиків, які борються з коронавірусом.

Про це Кобевко сказала у прямій трансляції на своїй сторінці у Facebook.

Вона говорить про те, що влада за сім місяців епідемії не доклала жодних зусиль для забезпечення лікарні киснем та концентраторами.

"Кисень у відділенні відсутній. Інфекційне відділення обласної лікарні, яке є опорним для прийому з області наших пацієнтів з коронавірусом, на сьогодні має чотири точки з киснем і купу поломаних концентраторів. Концентратори не витримують. Вони просто перегріваються, вимикаються і не працюють", – сказала Ольга.

Популярні новини зараз
Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Окупанти не можуть порозумітися з новоприбулим "м'ясом": суперечки з командирами і бійки між собою Головне за 2 жовтня: неправильні платіжки за газ, виправдання Потапа, вступ України до НАТО та нова комуналка "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше
Показати ще

"В цей час губернатор заявляє, що я брешу з цього приводу. При цьому керівник департаменту охорони здоров’я знімає відео, на якому говорить, що кисню справді нема. Щойно один зі спеціалістів департаменту зробив допис про те, що президент дав вказівку забезпечити на 80 відсотків киснем усі опорні бази", – повідомила медик.

Від моменту, коли медики Чернівців зіткнулися з першим COVID-хворим, пройшло більше семи місяців, і за цей час керівництво ОДА могло належним чином підготуватися до епідемії.

"Нічого з трьох пунктів, які вони мали підготувати, нема: кисень, засоби захисту і резерв медиків. Жодна з цих речей не була підготовлена", – повідомила медик.

"Кисню просто немає. Люди синіють, задихаються. Я чергувала у суботу. Реально важко, коли приходять молоді люди, які потребують кисню, а ти не розумієш, куди ти їх маєш підключити. Я вважаю, що все це – відповідальність виключно губернатора та його оточення. Вони мене обоє заблокували в соцмережах та особистих месенджерах. І від цієї байдужості дотацій кисню не з’явиться", – розповіла лікарка.

"Люди приходять зі своїми балонами. Тому що знають, що медики їм можуть допомогти, але байдужа влада нічого не зробила для того, щоб провести оцю дурну "розводку" кисню, яку можна було за 7 місяців провести", – додала Кобевко.

Раніше портал Знай.uа писав про те, що в Україні за добу 6 677 нових хворих на коронавірус, 126 померло.

Також портал Знай.uа писав, що у Дніпрі трирічного Захарчика рятують від коронавірусу: "Сердечко зупинилося на 20 хвилин"

Також портал Знай.uа писав, що робити, якщо діагностували COVID-19: лікар все розклав по поличках.