Чернівецька волонтерка й активістка Марта Левченко удостоїлася нагороди "Жінка України 2020" у номінації "Соціальний внесок".

Через інтернет-голосування на офіційному сайті премії за активістку віддали найбльше голосів.

"Це надихаюче визнання справи, в яку я вклала душу! Для мене честю було прийняти нагороду, в оточенні жінок, що творять історію нашої прекрасної країни! ⁣⁣Вчора я говорила про Місто добра Центр доброти для мами і дитини, про його неймовірних мам, що віднаходять в собі сили жити далі, попри пережите, які докорінно змінюють свої долі заради майбутнього власних дітей. І з честю прийняла нагороду саме від Їх імені, тому, що кожна з них заслуговує цієї нагороди", - написала волонтерка на своїй сторінці у Facebook після церемонії нагородження, що відбулася у вересні.

Марта Левченко – благодійниця і керівниця Фонду "Майбутнє України", яка більше десяти років займається адресною допомогою дітям з неблагополучних сімей. Під опікою фонду три тисячі дітей зі всієї Україні. За роки роботи Марта зрозуміла, що майже не існує ситуацій, коли розлука дитини і мами є виправданою і корисною для малечі. І так само майже не існує ситуацій, коли можна допомогти дитині, не допомагаючи при цьому її мамі.

Популярні новини зараз

Син Софії Ротару розповів про важку втрату, чорний день скорботи для сім'ї: "Спасибі тобі за все"

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Померла зірка серіалу "Клон" - боролася з онкологією 30 років: "Нехай Бог прийме з величезною кількістю світла"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Марта залучила більше 9 мільйонів гривень на будівництво великого комплексу надання соціальних послуг та притулку найбіднішим сім’ям задля збереження дитини в сім’ї "Місто добра".

Нагадаємо, Знай повідомляв, що у Чернівцях родина Мурару виховує прийомних дітей.

Також Знай писав, що на Тернопільщині родина усиновила 6 дітей.

Нещодавно Знай передавав, що американська сім'я удочерила дівчинку з Албанії.