Стало відомо про те, що ректор БДМУ Тарас Бойчук написав заяву про звільнення. Не змінював місце роботи довгі роки.

Таким чином, повідомляється, що ректор Буковинського державного медичного університету Тарас Бойчук звільняється. Про це стало відомо з електронної декларації ректора, яка опублікована на сайті НАЗК.

Тарас Бойчук, фото: Facebook
Тарас Бойчук, фото: Facebook

Пов'язано це з тим, що зараз завершується термін його другої каденції, після якої він більше не зможе займати цю посаду. Найближчим часом будуть оголошені вибори нового ректора.

Нагадаємо, що Тарас Бойчук багаторічний ректор БДМУ. Народився він у 1966 році в селі Луківці. З 2010 року він був ректором університету.

Популярні новини зараз
Онука Софії Ротару Соня Євдокименко показала свого немолодого нареченого: "Робить моє життя неймовірним" Українців закликають зробити запаси води: нова проблема Даша Астаф'єва зізналася у шаленому коханні до Дантеса: "Ще не бачила, але..." Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Буковинський державний медичний університет є одним з найбільших закладів вищої освіти в місті Чернівці.

В університеті готують студентів на початковому, першому, другому, а також третьому рівні за спеціальностями «Охорона здоров'я» і «Біологія.

Навчаються студентів англійською та українською мовами.

Нагадаємо, рані Чоловік генпрокурорші Венедиктової звільнився з поліції і добре заробив: схема на 750 тис грн

Як повідомляє портал Знай Український поп з копом відкрили бізнес, продаючи посади-500 тис дол за главу в області

Також Знай писав, що Новий очільник поліції області засвітив "мажорну" декларацію-квартира, шикарні машини та гектари " городу"