Безкоштовне відділення муніципальної дитячої консультації відкрили у чернівецькій міській дитячій лікарні.

Про це у четвер, 17 грудня, повідомили на брифінгу у самій клініці. Головний лікар Сергій Сторожук зазначив, що пацієнти зможуть записуватися на прийом у режимі онлайн.

"Зараз, завдяки реформі, з'явилась можливість створити цю дитячу консультацію. Вперше цю ідею озвучили в 2016 році, коли ми з кафедрами зібралися і планували розвиток лікарні. І я дуже радий, що зараз ми втілюємо цю ідею в життя. Головна особливість цієї дитячої консультації в тому, що вона безкоштовна для населення", - каже головний лікар.

Він додав також, що відділення дитячої консультації надаватиме не тільки професійну медичну консультативну допомогу, а й обстежуватиме лабораторно, проводитиме ультразвукову та функціональну діагностику, рентген, ендоскопічну діагностику.

"І найголовніше - дитячу консультацію очолить медична сестра. Ви пам'ятаєте, що ще з 1995 року в Україні був взятий курс на підвищення ролі медсестри в медичному товаристві. Дитячу консультацію очолюватиме Надія Проданюк", - підкреслив він.

Нагадаємо, що у Львові тяжко хворий хлопець показав приклад стійкості, здоровим таке не під силу

Як повідомляв портал Знай, малятко народилося від сурогатної матері з рідкісною хворобою, батьки-китайці навіть не глянули

Популярні новини зараз
Індексація пенсій в Україні: які зміни готують у лютому Відома астрологиня розповіла, коли прийде "мирний процес" в Україну Тимофія Півзимника 4 лютого: не виносьте сміття, радійте снігу та не забудьте про 7 свічок Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."
Показати ще

Також, Знай писав, що маленького українця спалює онкологія, життя повисла на волосині.