Стало відомо про те, що жителів Буковини закликали вакцинуватися від правця. За рік в Україні зареєстрували вже 12 випадків цієї хвороби.

Таким чином, повідомляється, що дивлячись на календар щеплень, який діє в Україні, для профілактики таких хвороб як правець, дифтерія - малюкам у віці 2, 4, 6 і 18 місяців, вводять цю вакцину.

Повторна вакцина відбувається вже в 6 і 16 років. Дорослим укол від дифтерії потрібен кожні десять років.

Їх можна отримати абсолютно безкоштовно, варто лише звернутися до сімейного лікаря.

Лікарня, фото: Facebook
Лікарня, фото: Facebook

Популярні новини зараз
Важливі товари скоро зникнуть: у АТБ та Епіцентрі зізнались про труднощі 450 гривень на оплату комуналки: тисячам українців перерахують гроші Парамедик розповіла про те, як ставляться до жінок у армії: "Для їх ока це нормально" Помер зірковий учасник "Голосу країни-11", який вразив усіх "Журавлями" The Hardkiss
Показати ще

За останніми даними, в Україні з початку 2020 року було зафіксовано 12 випадків захворюваності на правець. Крайній з них стався 21 листопада. 59 річний житель Волинської області заразився через травму передпліччя.

Крайнє щеплення було зроблено ще в 2006 році.

Карантин через пандемію covid - 19 не скасовує рутинної вакцинації. У дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ) розповів, як робити щеплення дітям під час карантину.

І батьки, і медичні працівники часто запитують про те, чи можна вакцинувати дитину під час пандемії covid-19. Фахівці міжнародної організації стверджують, що вакцинуватися не тільки можна, але і дуже важливо це зробити, адже призупинення вакцинації і низький рівень охоплення щепленнями загрожують спалахами інфекційних хвороб. Тому дітей необхідно захистити від інфекцій за допомогою вакцинації.

Нагадавши, лікарі попередили про нові штами грипу

Як повідомляв портал Знай, Киянам розповіли, де отримати щеплення від грипу

Також Знай писав, Зеленксій анонсував виготовлення вакцини проти коронавірусу