З 1 липня в Україні розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1497,00 грн до 1564,00 грн. Через це жителям Дніпра та Дніпропетровської області органи ПФУ проведуть черговий перерахунок пенсій.

Про це повідомляє інформаційний портал "Вісті Придніпров'я".

Заступник начальника ГУ ПФУ в Дніпропетровській області Наталія Корнійчук розповіла, що підлягатиме під перерахунок.


Перерахунку підлягатимуть:

• мінімальні та максимальні розміри пенсій;
• доплата за понаднормативний стаж;
• надбавка до пенсії за особливі заслуги відповідно до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною";
• підвищення відповідно до законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань";
• щомісячна державна адресна допомога інвалідам війни та учасникам бойових дій;
• мінімальна пенсійна виплата особам з інвалідністю, щодо яких установлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою та інвалідам — учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;
• державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни.

Також Наталія Корнійчук додала, що буде переглянута надбавка до пенсії особам, які мають статус "Почесний донор України" та "Почесний донор СРСР". Перерахунок пенсій із 01.07.2019 органи Пенсійного фонду України проведуть автоматично.

Нагадаємо, на українців чекає масове перерахування виплат.

Популярні новини зараз
Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася Українцям можуть зупинити виплату пенсій: у ПФУ розповіли, хто ризикує залишитись без грошей 20 тисячам українців виплатять грошову допомогу: хто може розраховувати і як отримати 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua, у Мінсоцполітики повідомили, що українські пенсіонери мають право змінити вид пенсійних виплат.

Також портал Знай.ua писав, що Пенсійний фонд показав, скільки виплат по субсидіях отримали українці у 2019 році.