В Дніпрі тривають планові ремонтні роботи доріг у межах міста.

Про це повідомляє інформаційний портал "Наше Місто".

У Дніпрі триває тотальна боротьба з поганими дорогами. Це безумовно добре, і незабаром можна буде їздити по рівних і гарних дорогах. Але сам процес ремонту доріг може принести городянам деякі труднощі. Все тому щочерез ремонт можуть тимчасово перекрити деякі вулиці.

Щоб уникнути неприємностей, вам потрібно запам'ятати список цих вулиць:

Нагадаємо, що рух транспорту по харківській площі Свободи в наступні три дні буде частково обмежено.Обмеження введені з-за підготовки до випуску офіцерів і триватимуть з 7:00 19 червня до 21:00 22 червня.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua" , "Киевавтодор" продовжує ремонтувати дорожнє покриття в місті, тому на дорогах вводяться тимчасові обмеження.

Також портал "Знай.ua" писав, що з 13 по 19 червня у Києві частково обмежать рух транспорту на мосту через річку Десенка.

Популярні новини зараз
Путіна рознесли в пух і прах після заяви пєскова: "Бабуїни-клоуни з прогнилими іклами" Російські пропагандисти знову "перевзулися", і вперше заговорили про капітуляцію: "Однозначно в цьому впевнені" Аліна Паш після перемоги Kalush Orchestra на "Євробаченні" поскаржилася на цькування: "Залишаєшся тотальним ворогом публіки" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще