Пенсійний фонд України розробив електронний портал за допомогою якого ви зможете розрахувати свій трудовий стаж, а також розмір майбутньої пенсії.

Про це повідомляє "Дніпровська панорама".

Тепер українці зможуть автоматично розрахувати пенсію, а також налаштувати безкоштовне SMS-інформування про призначення або перерахуном пенсії.


За допомогою розділу "Моя пенсія" можна отримувати інформацію про пенсійну виплату, коефіцієнт стажу, додаткові доплати до пенсії.

Пенсіонери та інші громадяни зможуть налаштувати безкоштовне SMS-інформування про призначення або перерахунку пенсії, про сплату страхових внесків роботодавцем. Також на сайті є послуга, яка дозволяє отримати довідки про розмір пенсії, суми сплачених внесків та формуляр про трудовий і страховий стаж.

Крім того, на сайті є можливість отримати інформацію про розмір стажу – починаючи з 2004 року, коли стартувала електронна система обліку.

Нагадаємо, що з 1 липня 2019 року в Україні підвищать пенсії. Відтепер мінімальна пенсія складе 1564 гривні, а максимальна – 15 640 гривень

Як повідомляв Знай.ua , нові пенсійні правила повернуть Україну в голодні 90-е.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити" Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро
Показати ще

Також Знай.ua писав, що вийти на пенсію в 60 зможуть одиниці, і ось хто вони.