У Дніпрі змінили тарифи на водопостачання.

Про це повідомляє інформаційний портал "Дніпроград".

Віднедавна у Дніпрі ввели в дію нові тарифи на воду. Тепер споживачі, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, сплачуватимуть 4,308 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. за централізоване водопостачання і 3,396 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. за централізоване водовідведення.


А споживачі, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення сума сплати за централізоване водопостачання становитиме 10,08 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. А за централізоване водовідведення – 6,78 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб.

Разом: 16,86 грн. (з ПДВ) за 1 м.куб. послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

Нагадаємо, відповідно до закону "Про ринок електроенергії" енергопослуги клієнтам в Україні будуть надавати дві різні компанії — оператор системи розподілу і компанія-постачальник електроенергії.

Як повідомляв раніше Знай.ua, для киян можуть підвищити тарифи на гарячу та холодну воду.

Популярні новини зараз
Головні помилки ексміністра Шкарлета українською мовою - говорив суржиком і "не соромився" "Заблокували картку та шантажують": українець розповів, як Monobank "мотивує" повертати борги Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що українців чекає ще одне "покращення" у 2019 році.