Дуже потрібну і корисну ініціативу реалізували в Дніпрі: тепер городяни і гості «космічної столиці України» зможуть знайти громадський туалет за допомогою своїх смартфонів. Про це розповіли в співтоваристві «ДніпроTV» в Facebook.

Як повідомляється, додатком weyme можна користуватися абсолютно безкоштовно. Щоб створити карту 26 міських туалетів, розробники витратили майже два тижні.

В даний час карта показує тільки «гарячі точки» біля Центрального вокзалу і туристичних визначних пам'яток, але з часом її розширять, додавши туалети в спальних районах.

Нагадуємо, що Харківська міська рада прийняла кредити в європейських фінансових інститутів для будівництва двох нових станцій Олексіївської лінії метро.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що нещодавно на сайті Харківської міської ради з'явилася петиція з вимогою обладнати всі міської станції метрополітену туалетами.

Популярні новини зараз

Син Софії Ротару розповів про важку втрату, чорний день скорботи для сім'ї: "Спасибі тобі за все"

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Показати ще

Також "Знай.uа" інформував, що згідно з новою нормою, будуть обладнані туалетами все нові і реконструйовані станції харківського метро.