Дуже потрібну і корисну ініціативу реалізували в Дніпрі: тепер городяни і гості «космічної столиці України» зможуть знайти громадський туалет за допомогою своїх смартфонів. Про це розповіли в співтоваристві «ДніпроTV» в Facebook.

Як повідомляється, додатком weyme можна користуватися абсолютно безкоштовно. Щоб створити карту 26 міських туалетів, розробники витратили майже два тижні.

В даний час карта показує тільки «гарячі точки» біля Центрального вокзалу і туристичних визначних пам'яток, але з часом її розширять, додавши туалети в спальних районах.

Нагадуємо, що Харківська міська рада прийняла кредити в європейських фінансових інститутів для будівництва двох нових станцій Олексіївської лінії метро.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що нещодавно на сайті Харківської міської ради з'явилася петиція з вимогою обладнати всі міської станції метрополітену туалетами.

Популярні новини зараз
Війна в Україні таки дійшла до Ані Лорак, але з іншого боку: росіяни знищили будинок Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку "Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

Також "Знай.uа" інформував, що згідно з новою нормою, будуть обладнані туалетами все нові і реконструйовані станції харківського метро.