Кілька тижнів тому в гуртожитку №2 "Дніпровської політехніки" сталося просідання. Через це довелося екстрено евакуювати всіх студентів, які перебували в будівлі. Через швидкі збори багато хто не зміг взяти з собою навіть найнеобхідніше, тому речі студентів так і залишилися в гуртожитку.

Коли припинилося просідання місцева влада заявила, що впустить студентів, щоб вони змогли забрати свої особисті речі, але через деякий час вони заборонили це робити. Таке рішення місцева влада аргументували тим, що просідання може повторитися і з міркувань безпеки краще не пускати туди студентів, передає ТСН.

Гуртожиток №2

Поки влада не отримає втішний висновок експертів, то нікого не пустять в будівля гуртожитку №2. Але навіть після цих висновків студентів не пустять в гуртожиток, їх речі винесуть спеціальні санітарні групи.

Зараз навколо будівлі встановили бетонний паркан. За словами будівельників, це дозволять проводити роботи і, нарешті, відкрити рух кварталом.

Популярні новини зараз
Вийти сухим із води не вдалося: суд заарештував ще одного учасника "п'яних вечірок", який знущався з дівчат Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів 25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Нагадаємо, що дніпровських студентів, які мешкали в аварійному гуртожитку впустять, щоб забрати свої особисті речі.

Раніше портал "Знай.uа" писав, , що під будівлею другого гуртожитку НТУ "Дніпровська політехніка" в суботу, 5 жовтня обвалився асфальт.

Також портал "Знай.uа" повідомив, що місцеві влади Дніпра прийняли рішення надати матеріальну допомогу студентам, які проживали в просевшем гуртожитку.