В Дніпрі може статися потужний землетрус.

Про це повідомляє заступник директора Інституту геофізики НАН України Олександра Кендзьори.

Олександра Кендзьори заявив, що в Дніпрі може статися землетрус до 5 балів. Все тому що місто потрапляє в зону ризику можливих коливань у зоні Вранча.

За словами вченого, найближчим часом можливий землетрус на Закарпатті. Останні сейсмічні активності тут були в 1908 році. Також вчений зазначив, що Дніпро віднесено до зони, де потужність землетрусу може досягти 5 балів.

Де може статися землетрус в Україні Фото: Сегодня


Що робити при землетрус?

Вам необхідно сховатися в дерев'яних спорудах, які набагато безпечніше цегляних. Людям, які проживають на першому або другому поверсі, можна вийти на вулицю, тоді як іншим краще перечекати землетрус в приміщенні.

У приміщенні варто подалі відійти від вікон і стін, щоб не поранитися осколками. Також варто уникати великої техніки, яка може впасти на вас.

Нагадаємо, дивні "крижані яйця" заполонили весь берег: звідки беруться ці "інопланетні" кульки.

Як повідомляв Знай.ua , під Одесою школяр вистрибнув з 16 поверху: розгадка - у передсмертній записці.

Популярні новини зараз
Анна Кошмал із "Сватів" розповіла про Добронравова у "чорному списку": "Це комедія" У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше Екстрасенс Макс Гордєєв розкрив, хто насправді винен у конфлікті України та Польщі 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Знай.ua писав, такого не було вже 100 років: Україну накриє потужний землетрус, які області потраплять під удар.