На Дніпропетровщині, у Вільногірську, зафіксовані факти нападу на людей отруйних павуків. Про це розповіли місцеві жителі, які публікують у соцмережах фото восьмилапых агресорів і наслідків їх укусів.

Як повідомляється, досить великі павуки зовні нагадують знайомих жителям південних областей України каракуртів – теж отруйних, але не смертельні.

В співтоваристві «Вільногірськ Online» один з очевидців зустрічі з павуком, Олександр Радослав, опублікував фото непрошеного гостя.

«Навала несправжніх чорних вдів і каракуртів - не міф, і вже у Вольнику! Цей вдома був спійманий, але у нас внизу по сусідньому стояку магазин продуктовий, напевно, звідти піднялися по штробах, інших варіантів поки не бачу. Зима - вони активуються, щемятся в тепло, з ананасами і бананчиками приїхали вони до нас, скріш за все», - написав чоловік.

Скрін: «Вільногірськ Online»

Популярні новини зараз
Терорист Стрєлков-Гіркін розповів, що ФСБ хотіло поставити Добкіна на чолі "ХНР" за місяць до війни Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

За словами фахівців, прибуття павука з тропічних країн – цілком можливо. На думку доцента зоології та екології ДНУ Віктора Бригадиренка, даний екземпляр не є каракуртом, а всі українські павуки взимку перебувають на стадії яйця і чекають весни. Він додав, що з продуктами в Україну завозили навіть павуків-птахоїдів.

Нагадаємо, що побачити павука - це хороший знак, так як вони приносять багатство і виключно хороші новини.

Як повідомляв портал Знай.uа, дослідники розробили надійних м'яких роботизованих комах, які рухаються з допомогою штучних м'язів.

Також портал Знай.uа писав, що кожна комаха виконує свою функцію і впливає на навколишнє середовище.