У Дніпровській обласної лікарні імені Мечникова святкує ювілей видатний академік і хірург-травматолог Олександр Лоскутов. Про це на своїй сторінці в Facebook написав головний лікар закладу Сергій Риженко.

У лікарні імені Мечникова в Дніпрі є привід для свята – шановний представник медичної професії Олександр Лоскутов святкує 70-річчя, з чим його вітають не тільки колеги, але і все місто.

Як написав головний лікар лікарні Сергій Риженко, Олександр Лоскутов провів за життя десятки тисяч операцій і врятував безмежну кількість життів. Фахівець розповів, що до іменника хворих привозять лише в крайньому випадку, коли надії на порятунок вже немає. Риженко зазначив, що Лоскутов відзначається мужністю, сміливими вчинками і вражаючим розумом, які виручали навіть тоді, коли життя зупинялася на лезі скальпелю.

У Дніпрі святкує ювілей знаменитий лікар Олександр Лоскутов / фото: Facebook Сергія Риженка

Відомо, що Олександр Лоскутов є представником фахівців серед хірургів-травматологів, а метою його життя є створення поколінь найкращих фахівців у цій області. Він володіє ступенем Академіка і завжди прагне до створення нових поколінь високопрофесійних фахівців.

Популярні новини зараз

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Показати ще

Лікарня Мечникова цінує його любов і чесність. Олександр Лоскутов – обличчя справжнього АКАДЕМІКА. Йому сьогодні 70…, — дописав головлікар лікарні.

Нагадаємо, раніше дніпрянам розповіли, де і як можна пройти безкоштовне обстеження.

Як повідомляв портал Знай.иа в Дніпрі медики врятували тяжко поранених бійців з Донбасу.

Також Знай.иа писав, що в Дніпрі медики не змогли врятувати життя 50-річного чоловіка, який втратив свідомість за кермом.