Дніпропетровську і Запорізьку області зв'яжуть водним транспортом – по Дніпру запустили пасажирсько-вантажний катер "Азов'я". Про це розповів Олександр Альошин на своїй сторінці в Facebook.

Через те, що на даний момент автомобільно-пасажирський пором СП-2 став на ремонт, з Дніпропетровської області в Запорізьку запустять пасажирський катер "Азов'я". Він буде здійснювати пасажирські перевезення з Кам'янки-Дніпровської (Запорізька область, лівий берег) у Нікополь (Дніпропетровська область, правий берег).

Дніпропетровську і Запорізьку області з'єднають водної переправою / фото: Олександр Альошин в Facebook

Олексій Альошин надав графік роботи водного транспорту і розповів про розцінки для дорослих і дітей. Він розповів, що пасажирсько-вантажний катер буде курсувати від пристані Кам'янка-Дніпровська до порту Нікополь і назад кожен день. У будні катер буде ходити двічі на день, а у вихідні – тричі на день. Вартість проїзду для дорослого становить 90 гривень, для дитини – 50 гривень. Можна також безкоштовно перевозити багаж до 20 кілограм.

Докладний розклад маршруту:

Популярні новини зараз
Поворознюк емоційно висловився щодо війни і особисто Володимиру путіну: "Х*йло ти кончене" Представник Великобританії на Євробаченні-2022 пішов стопами Олега Псюка з Kalush Orchestra: не вистачає тільки вишиванки Kalush після перемоги на "Євробаченні" вдруге підкорив серця українок своїми почуттями до дівчини: "Цей закоханий погляд" "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

Розклад катери Кам'янка-Дніпровська - Нікополь / фото: Олександр Альошин в Facebook

Нагадаємо, що у Дніпропетровській області скоротять кількість районів.

Як повідомляв портал Знай.иа, в Дніпрі відновили роботу ще 9 маршрутів.

Також Знай.иа писав, що в Дніпрі відновили роботу приміських електричок.