Любитель підводного полювання з Дніпра Павло Мосейчук похвалився перед своїми підписниками величезним уловом – в його руках опинився сом неймовірних розмірів, зростом з дорослу людини. Відповідні кадри він прикріпив на своїй сторінці в Facebook.

Павло розповів, що вийшов вже на друге підводне полювання в цьому році. Він пірнув у воду проти течії, уздовж звалу, і під час чергового ривка помітив помутніння у воді. Він тихо додав швидкості і через якийсь час побачив ледве помітний кінчик хвоста. Незважаючи на те, що він не зміг вирахувати розмір риби і куди стріляти, він зрозумів, що зволікати не можна.

У Дніпрі рибалка зловив величезного сома / фото: Павло Мосейчук в Facebook

Стріляю з невеликим випередженням і потрапляю в 1/4 хвоста. Постріл вийшов що треба. Таке попадання зазвичай сильно заважає рибі чинити опір, (це як за одну ногу зловити.) Через таке попадання боротьба була не довгою, але на поверхню він не хотів, у руки не давався. Тому я підтягнув його як можна ближче і підпірнув, намагаючись взяти його за губу, але в той момент він атакував мене першим і схопив за руку майже по лікоть😬 – пише Павло.

У Дніпрі рибалка зловив величезного сома / фото: Павло Мосейчук в Facebook

Популярні новини зараз
Ціни кусаються сильно, не кожен гаманець потягне: скільки просять за полуницю та черешню наприкінці травня Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Але мисливець не розгубився і зміг провести певні маніпуляції, взявши сома за зябра, не залишивши йому жодного шансу.

Я його міцно взяв за зябра і витяг на гору. Але рукав на костюмі, він мені таки порвати примудрився. Загалом все пройшло вдало і трохи адреналіну мені, як раз не вистачало, — підсумував Павло.

Нагадаємо, що в Дніпрі рибалки зловили незвичайну рибу.

Як повідомляв портал Знай.иа під Дніпром лисеня-екстремал ризикнув життям заради риби.

Також Знай.иа писав, що під Кривим Рогом рибалка впіймав 15-кілограмову щуку.