У Дніпрі відкриють відділення для допомоги жінкам, що страждають від домашнього насильства. Відповідне рішення прийняла Дніпровська міська рада на 58-й сесії від 24 червня 2020 року.

Відомо, що відділення для жінок, постраждалих від домашнього насильства, буде створено на базі центру соціальної підтримки дітей і сімей "Мамине щастя". Згідно з рішенням депутатів, а також інформації від департаменту соціальної політики, заклад для підтримки жінок має відкритися у квітні 2021 року і зможе одночасно прийняти 10 осіб.

У Дніпрі створять відділення для допомоги жінкам, постраждалим від домашнього насильства / фото: Pixabay

Повідомляється, що перебувати матері в даному відділенні зможуть протягом трьох місяців, а в разі крайньої необхідності термін може збільшитися до півроку. Жінкам, які звернуться за допомогою, будуть сприяти психологи, юристи та соціальні працівники.

На даний момент жінки з дітьми, які постраждали від домашнього насильства, можуть звертатися до центру соціальної підтримки "Мамине щастя". Якщо ви опинилися у складній життєвій ситуації, то можете відвідати Центр за адресою: проспект Олександра Поля (кол. Кірова), 121-Б.

Популярні новини зараз
Пенсіонер врятував життя 1800 українцям, яких наздогнала війна: "Божа рука" До кінця літа: у МВС заявили, коли Україна відвоює окупований Донецьк та Луганськ Красуня Тіна Кароль накинула оком на воїна ЗСУ: "Познайомитись би" Друг Ані Лорак Сергій Лазарєв причепився до Джамали через Євробачення: "Перше місце не за супер-хіти"
Показати ще

Нагадаємо, що в Дніпрі медики врятували дитину, на носі якого застрягла батарейка.

Як повідомляв портал Знай.иа, в Дніпрі рятують дитину, яка не знає любові батьків.

Також Знай.иа писав, що в Дніпрі медики борються за життя підлітка, який постраждав у ДТП.