В озері дніпровського парку Глоби з'явилися незвичайні пташенята, які водяться переважно в Євразії, Північній Африці чи Австралії. Про це розповідає видання "Інформатор".

Як заявив орнітолог Олександр Пономаренко, в парку Глоби з'явилися ніхто інший, як пташенята лиски. Лиска – невеликий водоплавний птах родини пастушкових. Здебільшого представників цього виду можна зустріти в Євразії, Північній Африці чи Австралії. Її можна легко розпізнати за характерним білим дзьобом та білій шкірястій блясі на лобі.

У Дніпрі з'явилися незвичайні птахи лиски / фото: Інформатор

Олександр пояснив, що годувати цих птахів хлібом не можна, чим зазвичай промишляють відвідувачі парку, оскільки він може викликати бродіння в шлунково-кишковому тракті птахів та призвести до згубних наслідків. Орнітолог розповів, що годувати цих птахів необхідно лише м'якими річковими водоростями.

Лиски годують своїх пташенят м'якими частинами рослин, водяними комахами. Якщо хочете підгодувати, то потрібно на човні виїхати на меляк на Дніпрі. Граблями зачепити пучок занурених водних рослин і набити ними кілька мішків. Потім це добро вивалити в озеро біля лисок. Далі батьки знайдуть самі м'які частини водних рослин і згодують їх пташенятам, - пояснив Олександр.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: план втечі окупантів, надбавка для пенсіонерів, нові ціни на продукти та одкровення мами Лізи, яка загинула у Вінниці Мама загиблої 4-річної Лізи вперше порушила мовчання, і розповіла про трагедію у Вінниці: "На власні очі все бачила і пам'ятаю" Сезон закруток доведеться скасувати? В Україні різко подорожчали помідори Ірина Білик осоромилась з фонограмою в благодійному гастрольному турі з Олегом Скрипкою та Асією Ахат: народна артистка співала не в попад
Показати ще

У Дніпрі з'явилися незвичайні птахи лиски / фото: Інформатор

Нагадаємо, що у Дніпрі 12-річний хлопчик зловив 5-кілограмову щуку.

Як повідомляв портал Знай.иа Погоди невідомі викинули в сміттєвий бак цуценя, якому тиждень від народження.

Також Знай.иа писав, що в Дніпрі починають масову обробку зелених зон від кліщів.