Стало відомо про те, що пасажири трамвая в Дніпрі ополчилися проти кам'янчанина, який викликав поліцію в забитий трамвай.

Таким чином, повідомляється, що в Кам'янському пасажир трамвая вирішив викликати поліцію із-за того, що громадський транспорт, в якому він перебував, був переповнений пасажирами.

Пассажир трамвая, который сегодня вызвал полицию из-за того,что людей было больше положенного, тебе стало легче? Тебя...

Geplaatst door Мария Ивановна op Donderdag 25 juni 2020

Співробітники правоохоронних органів склали на водія протокол за те, що він порушив правила карантину. Однак, ніякої подяки на свою адресу відповідальний пасажир так і не почув.

Популярні новини зараз

Носити чи не носити? Відомий адвокат розповів, чи потрібна маска після вакцинації

В Україні Covid-19 потроху відступає, медики радіють "жовтій" статистиці: дані МОЗ на 16 жовтня

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

"Ріст припинився , ноги і руки продовжували збільшуватися": історія 10-річної Ані, у якої на спині з'явився горб

Показати ще

Після цього проти нього ополчився весь трамвай, а також користувачі соціальних мереж, так як про це розповіли у фейсбук-групі ТИПОВИЙ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬК (Кам'янське).

"Пасажир трамвая, який сьогодні викликав поліцію із-за того, що людей було більше ніж треба, тобі стало легше? Тебе порадує, що на водія склали протокол? Якщо ти такий правильний, так вставай поруч з водієм і кондуктором і не пускай зайвих. Послухай прокляття, лайка, може, і схлопочешь по вуху. Може, тоді заспокоїшся. А ще хотілося б у керівництва міста, транспорту запитати, чому водії за це повинні відповідати? Давайте муніципальну гвардію, поліцію і нехай їздять у трамваях і відраховує людей з сидінням", - написала у гніві очевидиця інциденту Марія Іванівна, яка встигла зробити фото відповідального громадянина.

Нагадаємо, раніше Реформа Супрун може перетворити українців у сліпих і бездітних - у Києві протестують медики

Як повідомляє портал Знай.іа на Закарпатті медики відправили важко хворого китайським вірусом "заражати односельців" в лікарні місць немає

Також Знай.іа писав, що У Харкові з чорнобильської лікарні масово тікають медики, бояться лікувати заражених китайським вірусом