Неподалік міста Новомосковськ Дніпропетровської області рыбалці попалася на гачок незвичайна річна мешканка – прісноводна черепаха. Детальніше про улов дружини розповів Єгор Євтушенко в Facebook-спільноті "Ліга Рибалок Дніпропетровської Області".

Чоловік розповів, що незвичайного мешканця вдалося зловити на одній з місцевих водойм 29 червня. Спочатку їм траплялися лише дрібні рибки, проте пізніше на приманку догодила черепаха. Спочатку дівчина дуже злякалася, проте її маленька дочка була дуже рада річковий жительці.

Під Дніпром дівчина зловила на гачок черепаху / фото: Єгор Євтушенко в Facebook

Сім'я рибалок влаштували невелику фотосесію з черепахою, а після відправили назад у водойму.

Під Дніпром дівчина зловила на гачок черепаху / фото: Єгор Євтушенко в Facebook

Популярні новини зараз
Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще

Під Дніпром дівчина зловила на гачок черепаху / фото: Єгор Євтушенко в Facebook

Як з'ясувалося, уловом стала європейська болотна черепаха, яку переважно можна зустріти в лісових, степових і лісостепових районах. Вона водиться в болотах, ставках, озерах, плавнях, старицях, повільно поточних річках і каналах. Річок з швидкою течією уникає, воліє рівнинні водоймища з пологими берегами, добре тими, що прогріваються мілководними ділянками, як зарослі рослинністю, так і без неї. Іноді зустрічається в межах селищ і міст.

Дуже часто попадається на вудку простим рибалкам, в їжі невибаглива. Найчастіше несподівано попадається на хліб або хробака, чим дуже дивує рибалок.

Нагадаємо, що в Кам'янському в річці виявили медуз.

Як повідомляв портал Знай.иа в Дніпрі рибаку попалася риба тиляпия.

Також Знай.иа писав, що неподалік від Запоріжжя рибаку попався на гачок цей сом-гігант.