Жителі Кривого Рогу за 30 днів об'їхали Україну по периметру. Батько і син розповіли, як їм вдалося зробити таку поїздку. Про це повідомив «1 Міський».

Батько і син вирушили в подорож на власному автомобілі. Він об'їхали всі прикордонні області нашої країни. У кожній з областей вони підписували прапор України. Павло Філяєв (один з мандрівників) розповів, що йому дуже хотілося подивитися Україну і порівняти її з іншими країнами Європи, в яких він неодноразово бував. Чоловіки також зазначили, що у них виникли зміни в поїздці через карантин, але це не завадило побачити батьківщину.

Мандрівники ночували в машині, коли були на узбережжі Азовського моря, то жили в наметі. Головною складністю під час поїздки став акумулятор автомобіля. Він розрядився під час поїздки. Їм допомогли небайдужі українці і поїздка продовжилася.

«Взагалі, мушу зізнатися, емоції навіть складно передати! Дуже круто! Україна - вона настільки цікава, настільки різна! Тут можна на прикладі одного міста і в минуле зануритися, і з новими технологіями познайомитися, стільки краси кругом – природа просто очманіти яка! Можу точно сказати: подорожуйте Україною",- ділиться своїми враженнями Павло.

Популярні новини зараз
"Це відродження...": відомий ведичний астролог назвав дату кінця негараздів України, зміни прийдуть з теплом Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Нагадавши, Знай писав, що мешканець Тернопільщини втілює ідею про відродження кінного спорту та туризму в області. Чоловік іде до своєї мрії і вже придбав коней.

Також Знай повідомляв, що в Тернопільській області з'явився новий туристичний маршрут.

Нещодавно Знай передавав, що в Україні є природні краси, від яких неможливо відірвати очей.