З 1 вересня школи Дніпра почнуть пускати учнів до навчальних класів, проте існуватимуть деякі правила. Детальніше про це розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Відомо, що всі регіони України були поділені на кілька зон залежно від епідеміологічної ситуації. Відповідно до кольору зони, в яку потрапила область, буде визначаться порядок навчання дітей в школі.

Як повідомили в Міністерстві охорони здоров'я, учні 1-4 класів зможуть пересуватися по навчальному закладу без масок або респіраторів. Викладачі, які працюють в школі, розташованій в "помаранчевому" регіоні епідеміологічної небезпеки, будуть зобов'язані носити захисні маски і дотримуватися дистанції.

Якщо у когось із учнів класу буде виявлений позитивний результат на коронавірус, то весь клас буде відправлений на самоізоляцію.

Популярні новини зараз
Кадиров після України погрожує вторгненням до Польщі Російські загарбники надіслали ешелон старовинних танків Т-62: "пам'ятка" з'явилася на вокзалі в Мелітополі Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Улюблений овоч українців знизився в ціні — скільки треба заплатити за кіло, аграрії обіцяють швидке падіння цін
Показати ще

На вході у всіх навчальних закладах повинні бути розташовані дозатори і антисептики у відкритому доступі, а учні і співробітники школи зобов'язані мити руки після кожного заняття.

Повний список вимог Міністерство охорони здоров'я відправить всім навчальним закладам окремо.

Нагадаємо, що стало відомо про те, чи буде в школах міста Дніпро лінійка на перше вересня.

Як повідомляв портал Знай.иа, педагог відкрив українцям очі на реальний стан речей у школах: "Неможливо зберегти здоров'я".

Також Знай.иа писав, що львівських школярів посадять за парти у дві зміни - що зміниться з 1 вересня.