Голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник в інтерв'ю Главкому розкритикував кадрову політику Президента Володимира Зеленського і заявив, що на місцевих виборах буде допомагати основним політичним силам, серед яких, на його думку, великі шанси потрапити до місцевої влади має партія Шарія.

«Думаю, що основним парламентським партіям буду допомагати, навіть «Партії Шарія», яка має усі шанси прийти до місцевої ради. Можу сказати, що Андрій Портнов очолить проєкт, орієнтований на південний схід, хоча не люблю, коли використовують такий термін. Все більше людей там дивляться в його бік. Але цей проєкт навряд чи буде пов'язаний з місцевими виборами», - сказав Олійник.

Говорячи про підтримку партій, він, серед інших, назвав і нинішню правлячу партію «Слуга народу», але при цьому наклейку «Зе-команда», яка прикрашала його телефон ще в минулому році, він вже зняв.

«Відклеїв наліпку я через кадрову політику», - пояснив свій крок Олійник.

Очолюючи облраду, він при цьому не розраховує на співпрацю з мерами міст, яких, в основному, вважає «пройдисвітами».

Популярні новини зараз
Українців залишать без штанів: разом з електроенергією підвищать ще один тариф ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

«Завдяки децентралізації мери мають фінансів більше за усіх. Весь стогін мерів – через те, що з них спитають за розкрадання міських бюджетів», - сказав Олійник, правда, фактів, що підтверджують цю заяву, не навів.