Стало відомо відомо про те, що мер міста Дніпро Борис Філатов висловився стосовно влади, що прийшла.

Таким чином, повідомляється, що на думку Філатова, нинішня влада абсолютно не чує Місцеве самоврядування, і приймають заздалегідь неправильні рішення. А держава може бути сильною лише завдяки сильним територіальним громадам.

Жителі умовного Трускавця можуть самостійно приймати рішення про те, чи потрібні їм казино, приймати рішення щодо регулювання продажу алкоголю і так далі. Те саме стосується екологічного контролю та створення муніципальної поліції.

Приміром, у Трускавці зібралася команда, яка готова реально працювати. Жителі впевнені, що саме зараз для всієї країни настав той момент, коли всім потрібно об'єднатися заради ефективного результату.

Популярні новини зараз

Жінка справила нужду на вулиці, посеред дітей і пенсіонерів, сусіди лютують: "Дивилася в очі і какала"

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Стюардеса МАУ віддячила ввічливому пасажиру просто в салоні літака - чоловіки, беріть на замітку

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Такі заяви зробив мер міста Дніпро під час свого робочого візиту до Трускавця у четвер, 17 вересня.

Нагадаємо, на зустрічі з жителями міста мера Дніпра облили зеленкою. Інцидент стався на зустрічі з городянами на Лівому березі за адресою Марії Лисиченко, 11. Борис Філатов відповідав на запитання дніпрян, і несподівано хтось із натовпу запустив у нього бульбашку із зеленкою.

Також портал " Знай.ІА " писав, що Зеленський наробив галасу в Дніпрі, українці не розгубилися: "до Бени відзвітувати прилетів"

Також портал " Знай.ІА " писав, що Під Дніпром будинок почав розсипатися на очах у мешканців-люди бігли, штукатурка падала на голови