Стало відомо відомо про те, що мер міста Дніпро Борис Філатов висловився стосовно влади, що прийшла.

Таким чином, повідомляється, що на думку Філатова, нинішня влада абсолютно не чує Місцеве самоврядування, і приймають заздалегідь неправильні рішення. А держава може бути сильною лише завдяки сильним територіальним громадам.

Жителі умовного Трускавця можуть самостійно приймати рішення про те, чи потрібні їм казино, приймати рішення щодо регулювання продажу алкоголю і так далі. Те саме стосується екологічного контролю та створення муніципальної поліції.

Приміром, у Трускавці зібралася команда, яка готова реально працювати. Жителі впевнені, що саме зараз для всієї країни настав той момент, коли всім потрібно об'єднатися заради ефективного результату.

Популярні новини зараз
Коли школярі Києва повернутись за парти? У Віталія Кличка заявили про закінчення зимових канул: укриття готові До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій Світ почне змінюватися: астрологи розкрили три знаки Зодіаку, які у лютому пізнають усю силу щастя Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

Такі заяви зробив мер міста Дніпро під час свого робочого візиту до Трускавця у четвер, 17 вересня.

Нагадаємо, на зустрічі з жителями міста мера Дніпра облили зеленкою. Інцидент стався на зустрічі з городянами на Лівому березі за адресою Марії Лисиченко, 11. Борис Філатов відповідав на запитання дніпрян, і несподівано хтось із натовпу запустив у нього бульбашку із зеленкою.

Також портал " Знай.ІА " писав, що Зеленський наробив галасу в Дніпрі, українці не розгубилися: "до Бени відзвітувати прилетів"

Також портал " Знай.ІА " писав, що Під Дніпром будинок почав розсипатися на очах у мешканців-люди бігли, штукатурка падала на голови