Стало відомо про те, що в місті Дніпро рибалки показали трофейних самарських щук. Рибалка вдалася на славу.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяТаким чином, повідомляється, що рибалки продемонстрували свій улов. Там була величезна кількість риби, однак, найбільше вони пишалися трофейними самарськими щуками. Про це написали на одній зі сторінок у соціальній мережі Facebook.
У Дніпрі двом рибалкам пощастило зловити воістину трофейних самарських щук, фотографіями яких, вони із задоволенням поділилися в соцмережі.
Рибалки відзначили, що на черговій проводці клюнула щука розміром більше п'яти кілограмів. Вони вирішили розкрити секрет, щука клюнула на силікон Mad Wag 7.
Тендітна Тоня Матвієнко сховалася за широкою спиною Арсена Мірзояна - про таке мріє кожна жінка
Юрій Ткач з "Квартал 95" раптово схуд, фанати не впізнали: "Циганські фокуси"
Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я
За відмову вакцинуватися - штраф: юристи назвали українцям головні ризики
Рибалки не відразу і зрозуміли, що сталося, за 30 секунд щука перебувала вже в човні. Ігор помітив, що мабуть, дала про себе знати ловля сома на минулих вихідних.
Чоловіки залишилися задоволені риболовлею. Крім щуки рибалкам попалися судаки і окуні.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше Тернополянка вивудила з річки двох "монстрів" - рибалки заздрять мовчки
Як повідомляє портал «Знай.иа» Рибалка вивудив з річки зубастого монстра і остовпів: "як русалка!"
Також «Знай.иа " писав, що На Львівщині відкриють рай для рибалок-спініг, вудки та наживка мають бути готові